2 sene önce
2 sene önce

Exxen Stand-Up Evreni Oyuncuları Belli Oldu! Komediye Doyamayacaksınız!

Acun Ilıcalı’dan yeni müjde geldi. Exxen Stand-up evreni oyuncuları ve ilk bölüm ne zaman yayımlanacağı belli oldu. 1. bölüm fragmanında yer alan standup komedyenlerin isimleri şu şekilde olacak.

Stand-up evreni ne zaman başlayacak?

12 Haziran tarihinde Grand Pera salonunda gişe ile oynanan stand-up evreni Acun Ilıcalının dijital platformu Exxen’de 16 Temmuz 2021 cuma günü ilk bölü ile ekranlara gelecek. Biletleri Biletix satış noktalarında 30 Tl gibi bir ücretle satışa sunularak bu komediyi sahnede canlı olarak izleyebilirsiniz. Ayrıca her cuma exxende izleyebileceksiniz.

Exxen stand up evreni oyuncuları kimler?

Oyuncuları arasında bir birinden profesyonel tiyatrocular ve oyuncular var. Ali Rıza Tanyeli, Gözde Karakaya, Oktay Şenol, Özer Uzun, Hande Yögen, Hidayet Tılı, Meltem Parlak,  Şirin can Çakıroğlu, Tuna Kalınsaz ve Utku Ergin bu isimler arasında bulunuyor. Hasan Can Kaya’nın sunduğu ve yapımını üstlendiği konuşanlar YouTube Kanalında ve Exxen’de rekor bir izleyici kitlesine ulaştı. Ilıcalı bu gelişmelerin ardından yeni projeleri hayata geçirmeye hazırlanıyor.

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google