5 ay önce
5 ay önce

Exxen Leyla ile Mecnun Oyuncuları ile Ne Zaman Başlayacak Belli Oldu!

TV8 kanalı sahibi ve sunucu Acun Ilıcalı’nın verdiği son dakika müjdesine göre dijital platform Exxen Leyla ile Mecnun oyuncularının kim olacağı açıklandı. Diğer merak edilen konu ise Leyla ile Mecnun ne zaman başlayacak konusu oldu. İşte son gelişmelerin tamamı annelik blog okuyucularına özel olarak aktarıyoruz.

Leyla ile Mecnun Oyuncuları Kimler?

Efsane geri dönüyor. Leyla ile Mecnun Exxen’de olacak. Tam kadrosu ile eğlenceli ve hoş vakit geçirebilecek bir proje daha dijital yayında izleyici ile buluşacak. Oyucularının kimler olduğu belli oldu. Cengiz Bozkurt, Ali Atay, Serkan Keskin, Ezgi Asaroğlu, Osman Sonant, Ahmet Mümtaz, Melis Birkan, Asuman Dabak, Sarp Aydınlıoğlu, Güliz Gençoğlu, Sebahat Adalar, Nalan Kuruçim, Ege Tanman, Engin Günaydın, Kubilay Çamlıdağ, Sadi Celil Cengiz, Cihan Ercan İpek Türktan isimleri dizide yer alacak oyuncular olarak açıklandı.

Karakterler Kimler?

Karakter isimlerinde ise İsmail, Mecnun karakterini Ali Atay, Leyla karakterini Ezgi Asarlıoğlu canlandırıyor. Erdal Bakkal, Aksakkalı, Yavuz, Zeynep, Kaan, Bünyamin, Şirin, Kubilay, Suna Turna karakterleri canlandırılacak.

Leyla ile Mecnun Ne Zaman Başlayacak?

Acun Ilıcalının yaptığı son dakika açıklamasına göre yazın çekimler başlayacak. Tam kadro yapılacak çekimler 26 Haziran tarihinde başlıyor. Ekranlara dijital platform olan Exxende izleyici ile buluşuyor. Dizi 10 yıllık ekranlarda kırarak rekor kırmıştı.

Exxende izlenebilecek diziler arasında Tolgshow, Gibi, Konuşanlar projeleri bulunuyor. Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz. Sosyal medya üzerinden pek çok izleyici Kardeş Payı dizisinin de yayımlanmasını istediklerini aktarmaktalar.

Annelik Blog

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google