3 yıl önce
3 yıl önce

Acun Ilıcalı’nın Kaptan Pilotunun İsmi Nedir? Tolga Gül Kimdir?

Tv8 kanalı sahibi Acun Ilıcalı Kaptan pilotu Tolga Gül Kimdir?  Bu sorunun cevabı Ilıcalı’nın yaptığı bir sosyal medya paylaşımı sonra merak edilmeye başladı. Acun’un kaptan pilotu kim olduğu, Tolga Gül’ün hayatını ve Kaptan pilotun hediyesinin detayları şu şekilde;

Bilindiği gibi Survivor 2021 şampiyonu 25 haziran tarihinde belli oldu. Antalya’dan katılan İsmail Balaban’ın güreş şampiyonlarından elde ettiği kupalarına bir yenisini daha ekleyerek şampiyonluk kupasına taşıdı. Böylede önceki yıllara göre bu sene ünlüler takımından bir şampiyon çıktı. Ilıcıla’nın dominik adasına gidişi dönüşü için kendi filosunda bulunan jet uçakları tercih ediyor. Ilıcalı’nın kaptan pilotundan bir hediye geldi.

Hediyeye karşılık teşekkür mesajı geldi!

Sosyal medyadan paylaşılan o hediyede yuvarlak ve içinde sembolleri barındıran işaretler var. Tolga Gül Kimdir? Kaç yaşındadır, nerelidir ne kadar süredir birlikte çalışıyorlar. İşte cevabı;

Acun ılıcanın uçağını kullanan kaptan pilotun İsmi Tolga Gül’dür. Diğer kişi ise Mert Eroğlu’dur. Gül bir çocuk babasıdır. Aslen Erzincanlı’dır. Mesleği pilot olarak dünyanın pek çok noktasına uçuşlar yapmakta ve Acun Medya şirketindeki bu görevine de devam etmektedir.

Ilıcalı sosyal medya üzerinden yayımladığı mesajda güzel hediyen için teşekkür ederim. Allah herkese senin gibi kaptan pilot versin dedi. Şükürler olsun yolumuz kesişti. Yan yanayız bu hayat denen mecrada diyerek cevap verdi.

Paylaşın

Yorumlar (1 Yorum)

  • İdris tokmak

    9 Şubat 2022 - 17:57

    Tolgaya ulaştır beni

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google