Didem Arslan Yılmazla Vazgeçme 2 Şubat Yeni Sahte Gelin İsimleri Açıklandı!

Show tv ekranlarında gündeme bomba gibi düşen Türkiye’nin neredeyse yarsında dolandırıcılık iddiası bulunan Sahte gelin Melisay Tosun programdaki açıklamalarına devam ediyor. Türkiye sahte gelinleri konuşurken şoke eden olaylar bir bir geldi. Çarpıcı açıklamalar ve şaşırtıcı görüntüler ile büyük yüzleşme gerçekleşmeye devam ederken, Ülkenin dört bir yanında evlilik çetesinde mağdur oldukları şikayetleri artarak devam ediyor.

2 Şubat 2021 salı Didem Arslan yılmaz izle sayfasından canlı olarak takip edemeyenlere özel olarak Annelik Blog sayfası olarak detayları okuyucularımıza aktarmaya devam edeceğiz.

Melisay teyzesi ile ilk kez canlı yayına çıktı. Açıklanan haritada 38 il genelinde başvuru oldu. 5 Milyon 452 bin dolandırma iddiası bulunuyor. Yüksel Yılmaz, Rıdvan Kızılarslan, Emrah Kızılarslan, Derya Kuş Şengül daha önceki programlara katıldılar. Doğubeyazıt ilçesinde bir kafede çalışıp çalışmadığı sorusu soruldu. Yılmaz’ın açıklamasına göre ilerleyen zamanda kafe ile ilgili bir açıklama yapacağını aktardı.

TikTok’ta yayımlanan videolarda Emrah ile birlikte Güldür Güldür programında yayımlanan programdan parodi yaparak yayımladıkları aktarıldı. Bunun mağdurlarla dalga geçmek mi olduğu merak konusu oldu.

Sahte gelin Melisay görüşmek istemediği öz babasından çarpıcı açıklamalar geldi. İlk kez konuşan babası anne ve baba ayrı olduğu için Yaşar Tosun’dan kızı Melisay ve eski eşi için açıklamalar geldi.

Özbaba’dan açıklama;

Yeni gelişmeler yaşandı! Sahte gelinlerin isimleri için şok açıklama!

Berçem, Emrah’ın eski sevgilisi mi sorusuna cevap aranırken, yeni sahte gelinlerin isimlerini açıklayan Emrah’ın açıklamaları son bölümü izleyenleri şaşkınlık yaşattı. Zahide, Nurcan, Özlem, Nur, Elif isimlerini canlı yayında açıkladı. Erkekleri dolandırıldığı büyük bir çetede ülke genelindeki mağdur sayısı da git gide artmaya devam ediyor.

Mağdurlar nasıl dolandırılıyor sorusu cevabını gelecek bölümlerde bulması bekleniyor.

Emrah kızılaslan yarınki bölümde (3 Şubat 2021) Show Tv’deki canlı yayın programa katılacak.

Show tv programına katılmak isteyenler için program telefon numarası: 0212 536 4747

Paylaşın
Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google