3 yıl önce
3 yıl önce

Sabah Gazetesi Temel İslam Ansiklopedisi Kupon Kampanyası Başladı!

Piyasa değeri 960 Tl değerinde olan Türk Diyanet Vakfı tarafından yayımlanan dev eser yeniden okuyucularla buluşacak. Sabah gazetesi 2021 temel islam ansiklopedisi 69 kupon kampanyası detayları belli oldu. Yoğun istek üzerine büyük ilgi gören kupon kampanyasının detayları şu şekilde olacak.

İlk Kupon bugün;

Sabah gazetesinin açıkladığı kampanyaya göre Temel İslam ansiklopedisi okulların büyük bir ilgi gördüğü dev eser haline geldiği açıklanmıştır. Türk Diyanet Vakfı İslam araştırmaları Merkezi tarafından 10 yıllık çalışma eseri olan ve 180 bilim adamının üzerinde çalıştı. Ansiklopedinin sade, anlaşılır dili, öğretici üslubu ve bu bilgilendirecek olması okuyucular tarafından çok fazla ilgi görmesini sağladı. Ramazan ayında girmesi ile birlikte aha çok araştırılacak konularından biri olan İslam dini temel konularının gençlere tüm ailenize gerçek bir rehber olabileceği eser için 12 Nisan 2021 tarihinde ilk kupon gazetede yer aldı.

Piyasa değeri 960 Tl

Ansiklopedinin piyasa değeri 960 lira değerinde. Sadece 69 kupona verilecek. Toplam 8 cilt halinde özel kutusunda ve 2 setten oluşur. 1. Sette 1, 2, 3 ve 4 ciltler bulunuyor. ikinci sette ise 5, 6, 7 ve 8 ciltler bulunuyor kitapların kalınlığı büyük boy ve kapaklarda sert kapak şeklinde toplam kitap sayfası 4400 sayfa olacak. Dini bilgilerde islam araştırmalarında herkesin doğru bilgilere ulaşması kafa karışıklığını giderilmesi için Türk Diyanet Vakfı tarafından kaleme alınan dini kavram ve konular 1426 Madde halinde yer verildi. infografik şekillerle zenginleştirilen kitap eğitimciler tarafından derslerde eğitim malzemesi orada kullanılabilecektir.

Annelik Blog

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google