1 sene önce
1 sene önce

Mei Tai Kanguru Nedir? Nasıl Kullanılır?

Bebekler için piyasada sayısız ürün var! Bunların bazıları bizim kültürümüzden, bazıları evrensel, bazıları ise başka kültürlerden gelmiş ürünler. Globalleşen dünya sayesinde, dünyanın her yerinden ürün ve tasarımlara erişmek artık mümkün. Ülkemizde de bu durum geçerli, yani farklı kültürlerden farklı ürünlerle tanışmamız artık işten bile değil.

Mei Tai Kanguru Nedir?

Adından anlayabileceğiniz üzere Uzakdoğu kökenli olan mei tai kanguru, uzakdoğulu ailelerde bebeklerin taşınması için tasarlanmış bir ürün. Herhangi bir klipsi ya da tokası olmayan mei tai kanguru, son zamanlarda ülkemizde de revaçta olan bir ürün.

Bebeğin omurilik gelişimini destekleyen bir yapıya sahip mei tai kanguru, klips ve toka içermemesi sebebiyle basit bir tasarıma sahip. Bu basitlik sizi yanıltmasın: ürün oldukça güvenli!

Bebeğinizi taşırken iki elinizin de serbest kalmasını sağlayan ve bebeğinizin oturuşunu da destekleyen mei tai kanguru ürününün nasıl kullanılacağına da bir göz atalım.

Mei Tai Kanguru Nasıl Kullanılır?

Mei tai kanguru kullanımı aslında oldukça basit. Eğer basit düğüm atmayı biliyorsanız, ki bilmeyen yoktur diye düşünüyoruz, 15-20 saniyede mei tai kanguruyu bağlayabilir ve bebeğinizi taşımaya başlayabilirsiniz. Burada madde madde anlatmak yerine, Enbaba YouTube kanalından bir video paylaşıyoruz – Sibel bebek her ne kadar artık büyümüş olsa da, vide hala işimize yarar 🙂

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google