3 sene önce
3 sene önce

Rafadan Tayfa Tahinli Pekmez BİM’de Satış Fiyatı!

TRT Çocuk ekranlarının en çok sevilen çizgi filmi Rafadan Tayfa’nın yeni baskılı giyim ve yiyecek ürünlerinin satışları farklı mağazalar üzerinden devam ediyor. Bunlardan bir tanesi de Rafadan Tayfa tahinli pekmez karışımı oldu. Bim rafadan tayfa ürününü satışa sundu. Peki ürün fiyatı ne kadar olacak? Ne zamandan itibaren satışlar başlayacak? İşte bu soruların cevabını Annelik Blog sayfası olarak okuyucuların dikkatine sunmak istiyoruz.

Fiyatı belli oldu!

Bim’e özel ürünler olarak açıklanan rafadan tayfa tahin pekmezi fiyatı 7.95 Tl olacak. Ürün bilgilerinde ise grafmajı 300 g olarak açıklandı. Sadece BİM’de bulunacak olan bu ürünün hangi firma tarafından üretildiği de belli oldu.

Rafadan Tayfa YouTube kanalında açıklanan videoya göre Seyidoğlu gıda tarafından üretildi. Cam kavanozlarda satışı bulunuyor. İçinizi ısıtacak olan pekmez ile tahin karışımı bu ürünün şimdiden ilgi göremeye başladığını görmekteyiz.

Ayrıca BİM’de her hafta cuma günleri getirilen indirimli ürünler çarşamba günleri satışa sunulmaya devam ediyor. Aktüel ürün kataloğu bu hafta yine dolu olacak. Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

Annelik Blog

Paylaşın
Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google