3 sene önce
3 sene önce

Volkan Konak 28 Mayıs Konukları Kimler Olacak! Kuzeyin Oğlu 7. Bölümde!

Star tv Kuzeyin Oğlu Volkan Konak 28 mayıs konukları kimler olacağı en çok merak edilen soru haline geldi. Her haftaki bölümler izleyiciden daha fazla beğeni almaya devam ediyor. Özellikle müzik ağırlıklı bir program yapılması, konukların canlı performansları ilgi ile takip ediyor. Bu haftada cuma akşamı star tv’de devam edecek bölüm detayları şu şekilde;

Volkan Konak 28 mayıs Konukları Kimler?

Volkan Konak 7. bölüm konuklarının arasında yer alan Zara, hangimiz sevmedik canlı perfomansı sergiledi. Konuklar belli oldu. Ali Tekintüre söz ve Ali Osman Erbaş’ın müziğini yaptığı hangimiz sevmedik şarkısının ardından Tüm konuklar da bir düet yaptılar. Kuzeyin oğlu diğer konuklar arasında 80-90’lı yılların vazgeçilmesi isimlerinden Cengiz Kurtoğlu geldi.

Bu hafta kimler gelecek tıklayın

Kuzeyin Oğlu Reyting sonuçları nedir?

Cuma akşamları Kanal D dizisi Arka sokaklar bu haftaki reyting sonuçlarında kaçıncı sırada yer aldı sorusu belli oluyor. Ab, Total ve ABC1 sıralamasındaki sonuçların yer aldığı reyting sonuçları açıklandı. 21 Mayıs sonuçlarında gündüz kuşağı programları da üst sıralarda bulunuyor. Atv Esra Erolda ile Müge Anlı yine her gün olduğu gibi zirvelerde bulunuyor.

  1. TV8 dizisi Kırımızı oda
  2. Atv gündüz kuşağı Esra Erolda
  3. Fox ana hber bülteni (Selçuk Tepeli)
  4. Petrol sevdası
  5. Show tv güldür güldür
  6. Atv Akıncı dizisi
  7. Atv Ana haber bülteni

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google