3 yıl önce
3 yıl önce

Temizlik Benim İşim Yarışma Başvurusu Nasıl Yapılır? WhatsApp Numarası!

Fox Tv temizlik benim işim başvuru formu ve yarışma başvurusu nasıl yapılır sorusuna cevap veriyoruz. Annelik Blog okuyucularımızın en çok takip ettiği tv yarışmalarından bir tanesi de Kadir Ezildi’nin sunuculuğunu yaptığı yarışmadır.

Titizlik ve temizlik takıntısı olan Kadir Ezildi Temizlik benim işim başvuru formu üzerinden katılmak istediğinizi belirtebilir ve bir hafta boyunca yarışma formatı gereği yapacağınız temizliklerden puanlar alabilir. Aldığınız puanların sonucunda ise büyük ödülün sahibi olabilirsiniz. En iyi temizliği ben yaparım diye iddialıysanız kirli ve dağınık evler benden korksun diyorsanız temizlik benim için whatsApp numarasından başvuru yapabilirsiniz.

Temizlik Benim İşim Başvuru Formu; 5 Adımda!

Fox Tv resmi internet sitesi üzerinden yarışma başvurusu yapılmaktadır. Öncelikle titiz yarışmacı başvuru formu yada kirli ev başvuru formundan hangisinde başvuru yapacağınıza karar vermeniz gerekmektedir. İlk adım şu şeklindedir.

 1. İnternet tarayıcınızdan https://www.fox.com.tr/Temizlik-Benim-isim/ekstra/37/Basvuru-Formu adresini açınız.
 2. Titiz yarışmacı başvuru formu ekranından adınız soyadınız, şehriniz, e-posta numarasını ve telefon numarasını giriniz.
 3. Kadın, Erkek bölümü işaretleyip, adresinizi, doğum tarihinizi, mesleğinizi bölümlerini eksiksiz olarak tamamlayınız
 4. Mesleğiniz ve kendinizi ifade eden içi kelime girişi yaptıktan sonra temizlik konusunda ne kadar iddialısınız sorusuna cevap veriniz.
 5. Fotoğrafınızı eklemek için dosyaları seç butonuna tıklayın. Katılım şartlarını okuyup gizlilik politikasını da okuduktan sonra onayla butonuna basınız.

Kirli ev başvuru formunda bazı farklılıklar bulunmaktadır. Adayların bu formu nasıl doldurmaları gerektiğini aşağıdaki adımları takip ederek öğrenebilirler.

 1. Ad, Soyad, Şehir, e-posta, telefon cinsiyet bölümlerinin girişini yapınız.
 2. Adresiniz, eviniz kaç odalı, eviniz ne kadar kirli sorularına cevap veriniz.
 3. Açıklama bölümünde de başvuru ile ilgili iletmek istediğinizi herhangi bir not varsa girin. onayla butonuna basınız.

Temizlik Benim İşim Başvuru şartları ise şu şekilde açıklandı;

Alliance Yapım LTD tarafından yapılan çekimlerde. Yaş şartı en az 18 olarak açıklandı. 18 yaşının altında planlarda başvuru yapabilirler fakat ailelerinin yazılı ve ıslak imzalı onay vermeleri istenilmiştir. Yukarıdaki anlatmış olduğumuz başvuru formalarının eksiksiz olarak doldurmak gerekmektedir. Çekilen resimlerin en fazla 8 Mp olması boyutlarının ise 3264-2448 boyutlarında olması gerekmektedir. Adayların 15 maddelik başvuru şartları formunu dikkatli olarak okumaları gerekmektedir. Başvuru şartların tamamına tıklamak için tıklayın.

Programın sunucusu Kadir Ezildi bir apartmanın beşinci katından düştüğü açıklandı. Camları silerken camın alt tarafındaki bölüme düştüğü ifade edilen Ezildi’nin herhangi bir yaralanma olup olmadığı da merak konusu oldu.

Fox temizlik benim işim ne zamanları yayımlanıyor? Hafta içi her gün 14:00’da yayımlanmaya devam ediyor. Yeni bölümü de hafta içi her gün izleyici ile buluşuyor.

Dış ses kim? Bu konuda henüz resmi bir açıklama olmasa da sosyal medya üzerinden ve YouTube üzerinden programda çekim yapan ekibin yaptığı açıklamalara göre bir tahmin oluşturuluyor. Bu tahminlerden bir tanesi Aydoğan Temel ismi ön plana çıkıyor. Sinan Çiçek ise diğer isimler arasında yer almaktadır. Bu konuda daha detaylı bir haber oluşturduk Ulaşmak için tıklayın.

İlgili haber için tıklayın

Programda hangi marka temizlik ürünleri kullanılıyor? Kosla, Marc, Vanish marka ürünlerin kullanıldığı ifade edildi. Seyirciler bu konuda fazla sayıda soru sormaktaydı. Fakat tv ekranlarında reklam yapılmadığı için cevabını öğrenmek güç hale gelmişti.

temizlik benim işim whatsApp iletişim numarası nedir Daha önce açıklanan mail adresine göre zeynep@talyaproduksiyon.com adresi ile Menajer olarak açıklanan 0541 659 89 71 hattından atama yaparak reklam iş birliği için ulaşabilirsiniz.

Çekimler nerede yapılıyor? çekimlerin genel olarak İstanbul ilinde yapılıyor. Fakat farklı illerde de giderek çekimler yaptıkları açıklandı.

Paylaşın

Yorumlar (1 Yorum)

 • Ruşen ALLAMYRADOV

  25 Ocak 2022 - 21:05

  Tamizlik işinden sıkıntı yok yetmemeliyim

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google