3 sene önce
3 sene önce

Star Gerçeğin Peşinde Birol Aslan Bulundu mu? Canlı Yayında!

Star tv ekranlarında gündüz programlarından biri olan Gerçeğin peşinde canlı yayında kayıp vatandaşların bulunması için yayınlar yapmaya devam ediyor. Bunlardan bir tanesi de Birol Aslan nerede sorusu oldu. Bulunup bulunmadığı okuyucularımız tarafından merak edilen konular arasında yer alıyor.

Eskişehir işinde şüpheli bir kayıp dosyası olan Birol Aslan’ın 54 yaşında ve Orman Muhafaza memuru olarak görev yaptığı ifade edildi. Yıllardır kayıp olan Aslan’ın 7.5 yıldır bulunamayışı acaba başına ne geldi sorusu soruldu. Kaybolmadan önce eşi ile kavga ettiği ifade edildi. Arabada Mehmet Beyle konuşmalar olduğu ifade edildi. 25 Şubat 2021 tarihli canlı yayında Eşi Ayşe Aslan ile yakını Osman Aslan katıldı. 24 saat içerisinde 3 4 farklı noktada görenler olduğu aktarıldı.

12 Haziran tarihinde görülen Aslan 13 Haziran tarihinde bir benzin istasyonunda görüldü. Benzinlikteki görgü tanıkları programa katıldılar. Orman Muhafaza kıyafetleri ile benzinlikte çay içtiğini ifade edildi. Benzinlikte çay içtikten sonra son görüldüğü yer ise bir camiide yüzünü yıkarken görüldüğü aktarıldı.

Gerçeğin peşinde Bahar üzüm

Bahar evlilik vaadiyle 2 milyon 300 bin lira dolandırıldı mı? Bahar Üzüm programda dolandırıldığını açıkladı. Program canlı yayına bağlanan pek çok  mağdur kendilerine Bahar üzüm isminde çek verdiklerini ifade etti.

25 Şubat Gerçeğin peşinde canlı izle

Star tv Serap Paköz’ün sunuculuğunu yaptığı gerçeğin peşinde programı Blom Medya ve Skala yapım tarafından çekimleri yapılıyor. Yaşanmış hikayeleri ve faili meçhul dosyaları bir bir gün yüzüne çıkartan Serap Aköz gerçeğin peşinde canlı olarak izlemek için Star tv resmi internet sitesini tıklayın.

Programdaki uzmanların isimleri kimler. Güvenlik uzmanı Murat Aydın, Avukat Hasan Kocabey, Adli Tıp uzmanı Taner Güven.

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google