3 yıl önce
3 yıl önce

Sefer Taşıyan Nazlı Taşıyan Yüzleşmesinde İkinci Perde İlayda’dan Açıklamalar!

Didem Arslan Yılmazla Vazgeçme programında Sefer Taşıyan ile Nazlı Taşıyan yüzleşmesinde ikinci perde açıldı. İlayda Taşıyan’ın babasına karşı öfkesi halen devam ediyor. Anne Nazlı Taşıyan’ın programdaki açıklamaları devam ediyor. İlayda neden evi terkettiğini açıkladı. Ben babamın evde anneme uyguladığı şiddet nedeniyle evi terkettiğini iddia etti.

Nazlı, Sefer ve İlayda Taşıyan Olayında Yeni Gelişmeler!

İlayda hanım açıklamasında benim babam servetini verin hepinizi değişir ifadesinde bulundu. Program uzmanları da İlayda’ya neden bu şekilde düşündüğünü sordu. 9 Haziran tarihli yayında ikinci kez yüzleşme gerçekleşecek ve gerek hukuk, psikolog uzmanlar ile Didem Arslan tarafından gelen sorulara her iki tarafta cevap vermeye devam edecekler.

Sefer karısı dilendirdi mi? 18 yıllık karı kocanın yüzleşmesi stüdyoyu inletti. Nazlı Hanım seni istemiyorum. Sefer Bey seni boşamıyorum açıklamaları yaptı. 72 yaşındaki Şener Temür ile olan ilişkisi nedir? 5 çocuklu ve evli sevgilisi kimdir? İbrahim Bey kimdir?

Faruk Ünür Olayı;

Faruk Ünür olayındaki son gelişmelerde ise 211. bölümde yaşandı. Yakup Bey Meltem Hanım ile ilgili resim üzerinde konuşuldu. Faruk’un arkadaşı Yakup Kalkın’dan arkadaşı hakkındaki şok suçlamalar geldi.

Annelik Blog

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google