3 sene önce
3 sene önce

Şarkılar Bizi Söyler 18 Mart Konukları Kimler? 4. Bölüm Tanıtımı!

Kanal D ekranlarının perşembe akşamları sevilen show programı şarkılar bizi söyler 3. bölümü ekranlara geldi. Sibel Can, Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici bu hafta Sezen Aksu’nun şarkılarını seslendirdi. 11 mart 2021 tarihli programda sürpriz konuklar vardı. Kubat, Niran Ünsal ve kibariye programda seslendirdikleri şarkılar ile izleyenlere keyifli dakikalar geçirtti. 18 Mart Şarkılar bizi söyler konukları kimler olacak işte cevabı;

Poll Production geçtiğimiz aylarda İbrahim Tatlıses’in sunuculuğunu yaptığı İbo show ile ekranlara döndü. Bu alandaki programlarında önemli projelere imza atan yapım şirketinin yeni projesinde 3. hafta sona erdi. Yeni haftada 11 mart reyting sonuçlarının nasıl olacağı şimdiden en çok merak edilen konu oldu. Önceki haftalarda istenilen izleyici kitlesine ulaşamamış olan show programında konukların sayısında artış var.

25 Şubat tarihinde bir zamanlar Çukurova, Esra Erolda, Müge Anlı Mucize doktor ilk dört program arasında bulunuyor. 4 Mart tarihinde ise İlk 10 program arasındaki Total, Ab ve Abc1 kategorilerinde sıralamada yer alamadı. 11 Mart reyting sonuçları henüz açıklanmadı. Açıklandığında Annelik Blog okuyucularına anında aktaracağız.

18 Mart Şarkılar Bizi Söyler Konuğu kim olacak?

Müslüm Gürsel, Sezen Aksu, Orhan Gencebay programlarının ardından 4. bölüm tanıtımdaki gerek katılımcılar gerek şarkılarının seslendirileceği usta şarkıcı kim olacak açıklandı.

Ahmet Selçuk İlkan Serdar Ortaç’ın katılımlarından oluşan Ferdi Tayfur şarkılarıyla Şarkılar Bizi Söyler perşembe akşamı izleyenlerin karşısına çıkacak. Sizde yorum kısmına gelmesini beklediğiniz şarkıcıyı yazabilirsiniz.

Annelik Blog

Paylaşın

Yorumlar (1 Yorum)

  • Tülay Derya

    13 Mart 2021 - 21:47

    Selami Şahin olabilir

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google