10 ay önce
10 ay önce

Paylaş Benimle 2. Bölüm 13 Temmuz Tanıtımı ve İlk Bölümü Full İzleyin!

Klinik psikolog Dr Gökhan Çınar tarafından sunuculuğu gerçekleştirilen, Tv8 paylaş benimle 2. bölüm tanıtım videosu yayımlandı. 13 Temmuz 2021 salı günü ekranlara gelen bölümü full izlemek için annelik blog sitesinde haberimizi inceleyebilirsiniz.

Paylaş benimle 2. bölüm fragmanı!

İlk bölümde iki farklı konuk katıldı ve program formatı izleyenler tarafından tam not aldı. 2. bölümdeki programda da Hülya Yılmaz ile Çilem Doğan’ın yaşam kesitlerinden bazı bölümler ekranlara yansıtılacak. Gökhan Çınar’ın sürekli üzerinde vurguladığı uzman görüşleri, hayatın gerçeklerini konu olan bölümleri program formatını diğerlerinden ayırıyor.

Paylaş benimle 13 temmuz tanıtımı izlemek için https://www.tv8.com.tr/tanitimlar/paylas-benimle-2-bolum-tanitimi-13-temmuz-2021-107648-haber.htm adresini yeni tarayıcıdan açınız. Bugünkü yeni bölümü full izlemek için bu sayfamız üzerinden detayları öğrenebileceksiniz.

12 Temmuz tarihli 1. bölümü full izlemek için aşağıdaki videoyu sunuyoruz. Acun Ilcıalı’nın sürprizi ile yeni format program hafta içi her gün 15:00’da ekranlara gelecek. Annelik blog okuyucularına bölümlerin özetlerini aktarmaya devam edeceğiz.

 

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google