3 sene önce
3 sene önce

Müge Anlı Güldane Biçer’e Ne Oldu? Bulundu mu? Öldürüldümü! Gelişmeler!

Atv Müge Anlı ile Tatlı Sert 23 Şubat 2021 tarihinde canlı yayında ekranlara geldi. Güldane Biçer bulundu mu sorusu sık sık sorulan sorular arasında yer alıyor. Anlı’nın programına çıkan yakınları Biçer’in nerede olduğunu merak ediyor. Son olarak 2011 yılında ortadan kaybolmuş ve bir daha haber alınamamıştı.

23 Şubat Müge Anlı Tatlı Ser Canlı Yayın

Cemal Yaprak Biçer ailesinin eski ev sahibi tv programını aradı ve bildiklerinin eşi ile arasının kötü olduğunu Osman Biçer’in Güldane’nin dişlerini kırdığını bildiğini açıkladı. Babası Dilaver Biçer 23 şubat tarihili canlı yayında bildiklerini anlattı.

Atv canlı yayını internet üzerinden izlemek için atv.com.tr/webtv/canli-yayin

Güldane Biçer Bulundu mu?

İddialara göre ailesinden sık sık kavga olduğunda dayak yediğini bu sebeplerde evi terkettiği düşünüldüğü aktarılıyor.

Güldane biçer ne zaman kayboldu? Son olarak 19 Şubat 2021 tarihinde görülmüş ve 10 yılı geçkin süredir ortada gözükmediği aktarıldı.

Eski ev sahibi Cemal Yaprak evden neden taşındıklarını açıkladı. Kayın validesi ile sık sık karıştığı için evden taşındıklarını söylediğini aktardı.

Güldane’nin yeğeni olan Sibel Dana canlı yayına bağlanarak Teyzemin gözü mor ve dudağı yaralıydı. Teyzesinin evde dayak yediğini bildiklerini anlattı. Müge Anlı Tatlı Sert programında Güldane biçer öldürdü mü evden kaçtı mı? Şuan nerede olduğunun sorusu aranmaya devam ediyor.

Melek Kurt, Tuncay Kurt ve Recai Yılmaz’da yakınları olarak programda bildiklerini açıkladılar. Evden mi gitti, Mahmut kaybetti mi? Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google