3 yıl önce
3 yıl önce

Müge Anlı 24 Şubat Güldane Biçer Bulundu mu? Mustafa Biçer Biliyor mu?

Atv ekranlarının gündüz kuşağı programı Müge Anlı’da Tatlı Sert 24 Şubat tarihli bölümünde 10 yıldır kayıp olan Güldane Biçer konusu ele alınmaya devam ediyor. Müge Anlı yeni bölümü hafta içi her gün 10:00’da başlıyor 13:00’a kadar devam ediyor. Kayıp olan bir çok kişinin bulunmasını sağladı.

Osman Biçer’in eski eşi programa katıldı. Güldane’nin oğlu Barış Biçer’de anne hasretini canlı yayında açıkladı. 10 yıldır bulunamayışı Mustafa Biçer ne olduğunu ve başına ne olduğun biliyor mu sorusunun sorulmasına neden oldu.

20 yaşında genç kadın Merve Nur Polat’ın kaçırıldı mı sorusu cevap bulamadı. Ebru Polat canlı yayında Merve Nur’u arıyor. Zeynettin Ağırman ile Gülbahar Özkan uzun bir süreden sonra tekrar kavuştular. Aslan Sever’de canlı yayına katılarak aileyi mutlaka ziyaret edeceklerini açıkladı.

Güldane Biçer’in evden çıktığını gören var mı?

Müge Anlı’nın açıklamasına göre 3 çocuk annesi Güldane’nin evden çıktığını gören çok kişi o zaman 9 yaşında olan çocuğuydu. Kendi rızasıyla mı kaçtı. Başına bir şey mi geldi. Henüz bir kesinlik kazanmıyor. Başka bir kişi ile mi görüşüyordu? Eski ev sahibi ise evden çıkarılma nedeninin bu olduğunu açıklamıştı. Güldane’nin başka bir erkekle mi konuşuyordu? Eşinin ihanet ettiğini öğrenmesinin ardından ne tepkisi verdi.

Müge Anlı reyting sonuçları;

  1. KURULUŞ OSMAN ATV
  2. SADAKATSİZ KANAL D
  3. ESRA EROL’DA ATV
  4. SADAKATSIZ (ÖZET) KANAL D
  5. SELÇUK TEPELİ İLE FOX ANA HABER FOX
  6. MÜGE ANLI İLE TATLI SERT

Atv canlı yayını izle;

Melek Kurt, Recai Yılmaz Güldane Hanım’ın yakınları olarak programa katılmaya devam ediyor. 24 Şubat 2021 çarşamba günü canlı yayını izlemek için Atv resmi internet sitesini tıklayınız.

Annelik Blog

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google