1 sene önce
1 sene önce

Konstantiniyye’den İstanbul’a. & XIX. Yüzyıl Ortalarından XX. Yüzyıla Boğaziçi’nin Rumeli Yakası Fotoğrafları

Konstantiniyye’den İstanbul’a. & XIX. Yüzyıl Ortalarından XX. Yüzyıla Boğaziçi’nin Rumeli Yakası Fotoğrafları pdf okumanın tam zamanı. Mahmut Çetin tarafından kaleme alınan ve PERA MÜZESİ YAYINLARI türünde yayınlanan Konstantiniyye’den İstanbul’a. & XIX. Yüzyıl Ortalarından XX. Yüzyıla Boğaziçi’nin Rumeli Yakası Fotoğrafları pdf indirmek için butonları kullanın. Sizlere Sanat türünde, Kağıt yılında basılan ve 145 sayfa sayısına sahip olan kitabı sunduk.

Konstantiniyye’den İstanbul’a. & XIX. Yüzyıl Ortalarından XX. Yüzyıla Boğaziçi’nin Rumeli Yakası Fotoğrafları bedava okumak için öncelikle yukarıdaki indirme butonlarına tıklayın. Ardından 9759123223 ISBN numarasına sahip olan içeriğe gidin ve hemen okuyun. Mahmut Çetin ‘un harika Sanat türündeki eseri PERA MÜZESİ YAYINLARI yayınevi ile yayınlandı. Şu anki baskı numarası ise 1. Baskı. Kağıt yılında yayınlanan Konstantiniyye’den İstanbul’a. & XIX. Yüzyıl Ortalarından XX. Yüzyıla Boğaziçi’nin Rumeli Yakası Fotoğrafları için tek yapmanız gereken butonları kullanmak.

Mahmut Çetin ‘ın diğer eserleri için sitemizi kullanabilirsiniz. Şu an Konstantiniyye’den İstanbul’a. & XIX. Yüzyıl Ortalarından XX. Yüzyıla Boğaziçi’nin Rumeli Yakası Fotoğrafları pdf sayfasındasınız.  Sanat kategorisinde yayınladığımız eser 145 sayfa numarasında. Kıyaslarken dikkat edin. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcut.

  • ISBN: 9759123223
  • Kitap Adı: Konstantiniyye’den İstanbul’a. & XIX. Yüzyıl Ortalarından XX. Yüzyıla Boğaziçi’nin Rumeli Yakası Fotoğrafları
  • Kategori: Sanat
  • Yazar: Mahmut Çetin
  • Yayın Evi: PERA MÜZESİ YAYINLARI
  • Basım Yılı: Kağıt
  • Sayfa Sayısı: 145
  • Baskı No: 1. Baskı

Konstantiniyye’den İstanbul’a. & XIX. Yüzyıl Ortalarından XX. Yüzyıla Boğaziçi’nin Rumeli Yakası Fotoğrafları dışındaki tüm PDF indirme işlemleriniz için sitemizi kullanabilirsiniz.

Paylaşın