7 ay önce
7 ay önce

Kelime Oyunu Yarışması Başvurusu Nasıl Yapılır? İşte Ödülü!

Fenomen yarışma programları sunan Ali İhsan Varol keyifli sunumuyla kelime oyunu yarışma başvurusu nasıl yapılır? Teve 2 kelime yarışması tüm hızıyla devam ediyor. Pek çok kez Türk Dil Kurumu tarafından Türkçe’ye yaptığı katkılardan dolayı ödül alan Varol’un akşamları tv ekranlarında vakit geçirmek isteyenler tarafından yoğun ilgi görüyor.

Ekranların en naif ve zarif programı sloganı kullanan yarışmanın her bölümünde 5 kişi yarışıyor. Harf alayım diyerek en az harf alarak hızlı bir şekilde kelimeyi bilen yarışmacı kazanmaya hızlı adımlarla devam ediyor. Şampiyonlarla turlara devam eden bölümlerde kıran kırana mücadele ediliyor. Hafta şampiyonu kim olacak sorusu, her geçen gün daha çok heyecanı arttırıyor.

Kelime oyunu yarışması başvurusu nasıl yapılır?

Teve 2 resmi internet aracılığı ile alınan başvuru formunun  teve2.com.tr/formlar/kelime-oyunu-basvuru-formu linkten açmanız gerekmektedir. Veri sorumlusu Mina televizyonculuk ve yayıncılık firmasına ait olarak girilen bilgiler ile başvuruların alınacağı ve değerlendirileceği ifade edilmiştir. Formda bulunan alanlardan öncelikle fotoğrafınızı giriniz. Ad, soyad doğum tarihi ve telefon numarası ve eğitim bilgileri gibi alanları doldurunuz.

Adaylar için doldurması gereken alanlar; İkinci bölümde bazı kısımlarda ailenizden bahsediniz, programı kimlerle izlersiniz, katılma nedeniniz nedir ve bazı sosyal ilişkilerinizi yarışmalarla olan aranızın nasıl olduğuna dair bilgiler içeren kısımları elle yazmanız gerekmektedir. Eko Tv yani teve2 firmasının internet aracılığı ile yarışma başvuru taahütnamesini okumanız gerekmektedir.

Kelime oyunu ödülü nedir? İşte yarışma formatı;

Ekranlara gelen bölümlerde her gün bir kişi şampiyon oluyor ve haftanın finali bölümünde ise tüm şampiyonlar yarışarak içlerinden bir kişiye para ödülü veriliyor. 1. olamayan diğer konuklar ise teselli ödülü alarak programdan ayrılıyorlar.

Bilgi: Teve 2 kanalının içinde bulunduğu diğer kanallar arasında Kanal D, Cnn türk, Dream d-smart ve Radyo d gibi kanallar bulunmaktadır.

Annelik Blog

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google