3 sene önce
3 sene önce

Esra Erolda Zeynep ile Fikret Yüzleşti! Tuğçe’nin Ömer Faruk Çepni İçin İddiası 2 Mart!

Esra Erolda canlı yayında yeni bir program daha canlı olarak ekranlara geldi. 2 Mart 2021 çarşamba Atv’de yayımlanan programa katılan Tuğçe Ömer Faruk Çepni ile 10 yıldır evli olduklarını ifade ederek akıl almaz iddialarda bulundu. 10 yıllık kocam Ömer Faruk’un ihanetlerini yakalamakla ömrüm geçti diyerek yeter artık dedi. Kocam Ömer Faruk sosyal medya üzerinden açtığı sahte hesaplarla açıp kadınlarla konuşup onları tehdit ediyor dedi.

Birgül Fikret ile yüzleşmesinde yaşananlar;

Beyaz kelebeğim dediği arabasını 100 bin tlye sattı ve bütün parasını aşkı fikrete verdi. Fikret canlı yayına gelerek Birgül ile yüzleşecek Fikret’in neler anlatacağı merak konusu oldu.

Zeynep Şenel’in anlattıkları herkesi şok etti!

Atv’deki Esra Erolda canlı yayın sonrası harekete geçirilen yetkililer 1 mart tarihinde çok sayıda göz altı işlemi başlattı. Kayıp Zeynep’in ortaya çıkmasının ardından itirafları Türkiye’nin gündemine oturdu. Aysel ve İsmail Güngör çiftini fuhuşa teşvik iddiası ile ilgili işlem başlattı. İddialara göre fuhuş, çocuk satma olayı çok sayıda iddia var. Zeynep’in annesi Gürcünaz Hanım kızı ile özlem giderdi. Bilindiği gibi önceki günlerde yapılan bölümde Gürcünaz hanım bayılmıştı.

Atv Esra Erolda canlı yayındaki yaşananlar için atv.com.tr/webtv/canli-yayin

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google