3 sene önce
3 sene önce

Esra Erol’da Canlı Yayında Murat Şen’in Eşi Asuman Hanım Sedat Sezer Yüzleşmesi!

Atv Ekranlarında Esra Erol’da 5 Nisan 2021 tarihili canlı yayında yeni bir konuk daha katıldı. Kocaeli ilinden canlı yayına katılan Murat Şen’in iddiasına göre Zonguldak ilinde  Sedat Sezer Bey ile birlikte yaşamaya başladığını iddia ederek ben eşimden boşanmak istiyorum ve çocuklarımı istiyorum dedi.

Esra Erol’da 5 Nisan canlı yayın özeti;

Sedat Sezer ile Asuman Şen Hanım’ın sosyal medya üzerinden yayımlanan yayımladığı fotoğraflarına isyan eden Murat Şen sosyal medyada ki fotoğraflar beni kızdırıyor. Karım Asuman evde kuru fasulye ve pilav bırakıp önce babasına daha sonrada Sedat’a kaçtı dedi.

Gülhan’ın kararı ne olacak eve dönecek mi? Sezai Bey’ kaçan ve daha sonra stüdyoya Muhammer Beyin yanına gelen Gülhan hanım’ın eve dönem kararı belli olacak.

Güldane Bellikli ile Muzaffer Bey yüzleşmesinde üçüncü perde yaşanacak. Ben kendisi ile zorla evlendim diyerek hakkındaki iddialara bir bir cevap veren Güldane hanım’ın dolandırılma iddiaları hakkındaki açıklamaları da geldi.

Fatma Kurucu 22 Mart tarihinde evinden kaçmasının ardından nerede olduğu merak ediliyordu. Fatma eve dönecek mi Esra Erol’un kayıp Fatma’yı bulduğunu açıkladı.

Annelik Blog

 

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google