8 ay önce
8 ay önce

Didem Arslan Yılmazla Vazgeçme 10 Şubat 126. Bölüm Sahte Gelin İmam Nikahı Belgesi!

Show tv ekranlarında yayımlanan Didem Arslan Yılmazla Vazgeçme programında Türkiye’nin gündemine damga vuran sahte gelin olayında yeni açıklamalar gelmeye devam ediyor. Buna göre Sahte gelinlerin isimleri bir bir açıklanırken, 10 Şubat 2021 tarihinde açıklanan yeni bölümde çok konuşulan belge açıklandı.

Sıcak gelişme haberi gündemdeki yerini almayı başarırken, Kastamonu damat sahte gelini beklemekten vazgeçecek mi? Otogarda 4 gün beklettiği ortaya çıkmasının ardından mermercilik işleri yapan bir vatandaşın canlı yayına katılması ile başına gelen olaylar vatandaşları şaşkınlığa uğrattı.

Sahte gelin çetesi lideri Yüksek mi? Mağdurlar teşhis etti.

Mahmut’un dolandıran sahte gelinin imam nikahı belgesi gerçek mi? İzleyenleri şaşkınlığa uğratan gelişmeye gere bu kez damat adayını dolandırmak için çok farklı bir yöntem denedikleri açıklandı. İmam nikahı belgesini damata verilmesinin ardından bu konuda programda bulunan uzmanlara danışıldı. Yüksel Ayhan’ın fotoğrafı stüdyoda mağdurlara gösterildi. Mağdurlar bu kişiyi evet bu demelerinin ardından Çete lideri Yüksel mi sorusunun cevabına daha da yaklaştı.

İmam nikahı belgesi ortaya çıktı.

Dolandırılma olayında başına gelenleri anlatan Mahmut’un Ağrı ilindeki yakın akrabalarını ziyaret ettiklerini. 1 haftalık ziyaretin bitimine yakın evlenmek için birileri ile görüştüklerini aktardı. Fatma isimli birisi ile görüştüklerini ve başlarına gelen olayda sahte bir imam nikahı belgesi verildiğini aktardı. Afyon ilinden fazla sayıda mağdur olduğunu aktaran Didem Arslan Yılmazla vazgeçme 126. bölümünde yaşanan son gelişmeleri aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz. Kendisi Fatma Çelik olarak tanıtan bayan’ın Mahmut ile olan evliliğindeki yaşananları da aşağıdan izleyebilirsiniz.

Paylaşın
Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google