3 yıl önce
3 yıl önce

Didem Arslan Yılmaz’la Kezban Kaplan Bulundu mu? Mustafa Okçu’dan Açıklama Bekleniyor!

Show tv 18 Mart 2021 perşembe Didem Arslan Yılmazla Vazgeçme 15:20’de ekranlara geldi. 20 yaşındaki Kezban Kaplan’ın nerede olduğu ailesi Babası Halis Kaplan ile Kardeşi Ceylan Kaplan tarafından programa başvuru yapmakla araştırmalar başladı. İddialara göre Mustafa Okçu tarafından zorla tutulduğunu ailesi tarafından açıklandı. Buna göre Kezban nereli ve kaç yaşında sorusuna cevap veren aileden açıklamalar var.

Babası Halis Bey yaptığı açıklamada sosyal medya üzerinden Mustafa bey ile tanıştığını açıkladı. Yaklaşım 3 aydır ortada bulunmayan Kezban kendi isteği ile mi eve dönmüyor yoksa zorla mı tutuluyor konusunda henüz bir netlik bulunmuyor. Çünkü iddiaların odağındaki Mustafa Bey’den bir açıklama bekleniyor. Annelik Blog olarak bu gelişmeleri Show Tv canlı yayından takip ederek izleyemeyen okuyucularımıza aktarmaya devam etmekteyiz.

Didem Yılmaz Yeni bölüm ne zaman saat kaçta?

Hafta içi her gün saat 15:20’de ekranlara gelmektedir. Uzman konuklar ile kayıp kişiler, çözülmeyen cinayet iddiaları Türkiye’nin sosyal durumunda bulunan bazı gerçekler ekranlara gelmeye devam ediyor. Yeni bölüm cuma günü olacak.

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google