3 sene önce
3 sene önce

Demet ve Alişanla Sabah Sabah Konukları! Bugünkü Bölümü Canlı İzle

Gündüz kuşağı programı Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 16 Şubat 2021 salı canlı izlemek isteyenler ne yapması gerekiyor. Bugünkü bölümde konuklar kimler olacak?  Star Tv ekranlarında hafta içi her gün yayımlanan programda Demet neden yok sorusu gündeme geldi. Saat kaçta yayımlanıyor. Pazartesi ile cuma günleri arasında 09:45’te izleyici ile buluşuyor.

Bilindiği gibi geçtiğimiz günlerde Demet Akalın Kovid19 testi yaptırdığını ve test sonucunun pozitif çıktığını açıkladı. Akalın tatil için gittiği Uludağ’da yakın tanıdıklarından virüs bulaştığı anlaşıldı. Sağolsun virüs olduklarını bana da daha sonra söylediler demiş ve sitem etmişti.

Demet Akalın Neden yok ve Alişan bugün var mı?

Bugün programda Demet ekranlara gelmeyecek. Alişan’ın program konukları kimler olacağı da belli oldu. Alan Dere, Tuğba Altıntop ile Seher Dilova olacak. Programın başlamasına dakikalar kala günü enerjisini etrafa yayan konuklar ağırlıyor. Yemekten, sağlığa, kültür sanat ve eğlence den her konu gündeme geliyor. Eğlenmek ve hoşça vakit geçirmek isterseniz. Star tv canlı izlemelisiniz.

Paylaşın
Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google