3 sene önce
3 sene önce

Bir Yeraltı Sitcomu Dizisi Oyuncuları Kimler? Kadrosu, Tanıtım Videosu Geldi!

Hasan Can Kaya’nın Exxen projelerinden bir tanesi olan Bir yeraltı sit-com’u dizisi oyuncuları kimler olduğu belli oldu. Dizinin tanıtım videosu da izleyicilerle buluştu. Acun Ilıcalı tarafından hayata geçirilen dijital platformda komedi alanındaki bir çok proje hayata geçmeye devam ediyor.

Bir yeraltı Sit-com’u oyuncuların isimleri nedir?

7 yaş üstü  izleyici kitlesine hitap edecek komedi dizisinin konusu belli oldu. İstanbul iline bağlı Güngören semtinde yaşayan dar gelirli bir ailenin çocuğu olan Hasan Can Exxen üzerinden her cuma günleri izleyici ile buluşacak. Oyuncuları ise şu şekilde;

Ezgi Gögör, Günay Karacaoğlu ve Hasan Can Kaya, Tuna Orhan, Lara Domaç olarak açıklandı.

Günay Karacaoğlu Kimdir? Kaç Yaşında?

50 yaşında olan Günay Karacaoğlu 13 Mart 1971 yılı doğumludur. Daha önceki filimleri arasında iki iyi çocuk, ailecek şaşkınız, Deli dumrul gibi projeler bulunmaktadır.

Tuna Orhan kimdir? Daha önceki oynadığı filimler hangileri?

Annem, aslı gibidir, göktaşı, ay lavyu tuu hep yek 2, çalgı çengi ikimiz, memleket meselesi, destere gibi projelerde yer alan Orhan’ın yeni projesi yakın zamanda hayata geçecek. Lara Domaç kimdir? 199 doğumlu olan genç oyuncu Sinema güzeli olarak Türkiye 3. sü olmuş ve yeni projelerde yer almaya başlamıştı.

Tanıtım videosu;

Video Exxenn üzerinden açıklandı. Sitemizde telif hakları nedeniyle yayımlayamıyoruz. Açıklanan fragmanı resmi internet sitesine giriş yaparak izleyebilirsiniz.

Dizinin konusu nedir?

H. Can Kaya’nın hikayesi konu olarak bulunmaktadır. Acun Ilıcalının ilk olarak doğduğum ev kaderimdir dizisinde uyguladığı ve bir çok projenin hayata geçmesine neden olan gerçek hayat hikayyesi denemesi bu kez exxen’de uygulanacak.

Dizi nerede çekiliyor?

Dizinin konusu olduğu kadar çekildiği yerde gerçekçi olacak ve projenin çekimleri İStanbul ili Güngören’de devam ediyor.

Annelik Blog

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google