4 hafta önce
4 hafta önce

Bir Yer Altı Sit-Com’u Sezon Finali Tarihi ve Videosu Yayımlandı!

YouTube Kanalında Konuşanlar programı ile tanınan Hasan Can Kaya Bir Yeraltı Sit-Com’u Sezon Finali full videosu ve tanıtımı yayımlandı. Ne zaman final yapacak sorusunun cevabı da belli oldu.

MR bazılarının iç yüzünü güldürebilir. Acun Ilıcalının dijital platformu Exxen’de farklı bir format denendi. Hasan Can Kaya hayatını da konu edinen dizi Konuşanlar kadar başarılı olamadı. Fakat dizinin sadece sezon finali yapacağı. Gelecek sezon kaldığı yerden devam edileceği açıklandı. 18 üstü yaş grubuna hitap eden dizinin konusu şu şekilde;

Bir Yer Altı Sit-Com’u Sezon Finali Full Video Tanıtım!

Dar gelirli İstanbullu ailenin yaşadığı Güngören semtinde olaylar yaşanmaktadır. Hayaller ile gerçek hayatlar bazen örtüşmeyebilir fakat hayal kurmakta her zaman gereklidir. Hasan can hayatın gerçekleri ile sürekli boğuşmak zorunda kalacaktır. Peki başına neler gelecek. Birbirinden komik dakikalar izleyiciyi ekranlara kilitliyor. Yeni bölümü her cuma izleyici ile buluşuyor.

Bir Yeraltı Sitcomu Dizisi Oyuncuları Kimler? Kadrosu kimler! Daha önceki yazılarımızda bu sorunun cevabını detaylı olarak açıkladığımız yazıyı inceleyebilir. Merak ettiklerinizi yorumlar bölümüne yazarak sizler için bu cevapları da sitemize ekleyebiliriz.

Paylaşın

Gizlilik Politikası  İletişim  Kullanım Şartları

We Google