3 sene önce
3 sene önce

Atv Esra Erol’da Canlı Yayın Neden Yok! Yeni Bölüm Ne Zaman!

Büyük yüzleşme gerçekleşti! Esra Erol’da canlı yayında Mehmet Gün ile Sevda yüz yüze geldi. Sevda çocuğuna aylık 2 Bin Tl nafaka ve 50 Bin Tl tazminat hükmettiğiniz Esra Erol’da açıkladı. Oya Hanım ile evlenmeyi düşünen Mehmet Bey programdaki açıklamaları ile gündeme geldi.

19 Şubat Esra Erolda Canlı İzle!

Nilüfer nereye gidecek. Annesiyle gitmeyen Nilüfer günler sonra kararını canlı yayında açıkladı. Zekiye Ömer’i affedecek mi Türkiye’nin konuştuğu skandalda son perde. Ömer Şener ile Rabia Şener arasındaki problemler çözülecek mi? Eşinin eve dönmesi için çağrı yapan Ömer karşılık bulup bulamayacağı merak edilmekte.

Programı canlı olarak izlemek için ne yapmak lazım? Atv resmi intenret sitesinden webtv canlı yayın linkini açarak izleyebilirsiniz.

Hülya ile Naci çifti 17 yaşındaki kızları Yağmur Zengin’i arıyorlar. 12 Şubat tarihinde kaçtığı iddia edilen Yağmur’u Muhammet tarafından zorlamı tutuluyor. İddiaya göre 2. kaçışı olan Yağmur Muhammet ali ile birlikte. Aile 4 aydır çocuğumuzu göremiyoruz. Biz yağmur’un tedavisi istiyoruz dedi.

Bugün neden Esra Erol’da yok!

16 Şubat tarihli eski bölüm ekranlara geldi. Yeni bölüm 22 Şubat 2021 tarihinde yapılacak.

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google