8 ay önce
8 ay önce

17 Şubat Müge Anlı’da Sevali Beşali Bulundu mu? Canlı İzle

Atv canlı yayında kayıp vatandaşlarının bulunması için yapılan yayınlarda önemli gelişme 17 Şubat Müge Anlı programına katılan Mustafa Ali Beşali İzmir Bornova’da SUriye uyruklu eşi Sevali Beşali’nin ortadan kaybolduğunu ve bir daha gelmediğini açıkladı. Sevali Beşali bulundumu sorusuna; görgü tanıkları programa arayıp bildiklerini anlattılar, fakat henüz Sevali bulunmadı.

17 Şubat Müge anlı canlı izle

Tüp bebek yapmak için tarlasını satıp alduğu 40 Bin Tl’lik takılarla ortadan kaybolduğu iddia edildi. Eşinin iddiasına göre eşindeki takılardan olayı mı başına bir şey geldi sorusu soruldu. Programda yakınları da bildiklerini anlattı. Ahmet ve Semra Ahmed’de Mustafa ile Seval arasında şiddet olduğunu ifade ettiler.

Ayşe Altuntaş cinayeti olayında son gelişmeler enler? Kuzen Mehmet Taşdelen duruşmada ilk ifadelerine başvuruldu. 45 gündür bulunamayan Altuntaş olayında ağırlaştırılmış müebbet cezası isteniyor.

74 yaşındaki Makbule Sarı cinayetinde sanık dayı ile yeğeni ilk duruşması görüldü. Cezaevinde tutuklu olarak görülen dava hırsızlık iddiası ile cinayetin olduğu iddia ediliyor. Anlı açıklamada omu bağı cinayeti olarak hafızalara kazındığı ifade edildi. Duruşma 5 mart tarihine ertelendi.

Atv canlı izlemek için www.atv.com.tr/webtv/canli-yayin adresini yeni tarayıcıdan açabilirsiniz.

Atv Müge anlıya başvuru nasıl yapılır? İhbar hattı 0535 663 5252

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google