8 ay önce
8 ay önce

13 Şubat İbo Show İzle! Star Tv 13. Bölüm! Metin-Eda Özülkü, Ege, Ümit Sayın!

Star Tv ekranlarında cumartesi günlerin muhteşem programı İbo show 13 Şubat günüde izleyici ile buluştu. Her hafta cumartesi günü farklı konukları ile izleyicilere keyifli vakitler geçirmeyi başaran show programı Star Tv’de yayımlanmaktadır. 13. bölümü konuklarında Eda Özülkü, Ümit Sayın, Ferda Anıl Yarkın, Ege, Metin Özülkü sanatçıları olacak.

13 Şubat cumartesi İbo show canlı izle

İbrahim Tatlıses Kırmızı ceketi ile konuklarını ağırladı. Sık sık konuklar Tatlıses’e iltifatlarını yapmaya devam etti. 1990 yılların unutulmaz sesi Ümit Sayın sahne aldı. İlk konuk olarak unutulmaz parçasını seslendiren Sayın, Ben Tabii ki parçasını canlı perfomansı ile tam not aldı. İbo show yeni bölümünde 90’ları yaad etti.

Programı izlemek için link: startv.com.tr/canli-yayin

Ümit Sayın Kimdir?

Müzik kariyerine İzmir ilinde Sezen Aksu’nun konserinde seslendirdiği parça ile başaldı. Bir dönem Ajda Pekkan ile Harun Kolçak’ın vokalistliğini yapmıştır.  Doğumu 1970 yılıdır ve İzmir ilinde dünyaya gelmiştir. Hicran, Gönül yaram, GÜl ve beyaz gül, caneylom, beni çağırma, bu sevgilinin eserleri, dursun herşey, eframis, onbeş kasım bazı müzik parçalarındanır.

Eda Özülkü kimdir?

1966 yılında doğan Özülkü İzmit ilinde lise eğitimini tamamladı ve Marmara Üniversietsi Müzik bölümünde emzun olmasının ardından bir çok albüm çıkarttı. Parolayı söyle, dalgacı, uçurumda uçurum, inci sızım, ıssız ada parçalarını seslendirdi.

Metin Özülkü kimdir?

1962 yıllı doğumludur. Nerelidir? Mersin’de dünyaya geldi ve Eda Özülkü’nün eşidir. İlk parçaları Sahte gülücük albümünü çıkarttı. 1988 yılında evlenen çiftin Baran ile Volkan isimde çocukları bulunuyor. Aramadın aylardır parçasını seslendiren Eda ve Metin Özülkü canlı performansı ile keyifli anlar yaşattı.

Burak Kut Kimdir? Kaç yaşında ve nerelidir? 1973 yılında doğan oyuncu besteci ve söz yazarı Burak Kut İstanbul doğumlu olup, Benimle oynama çılgınım, Komplo, nereden geldim nerelere, küçük prens, Burak Kut parçalarını seslendirdi.

Ferda Anıl Yarkın Kimdir? Nerelidir? Kaç yaşınadır? Albümleri nelerdir? 

1970 yılında doğan pop müzik sanatçısı Ferda Anıl yarkın’ın Çanakkale ilinde doğmuştur. Ferruh ve Fahrettin isimde kardeşleri var. Seyhan Müzik prodüksiyon, Özer Kardeş Kaset ve Şahin özer Müzik şirketleri bulunuyor.

Şarkıcı Ege kimdir? Gerçek ismi!

Ege kaç yaşında ve nerelidir soruları en çok merak edilen konuşulanlar arasında yer alıyor. Gerçek adı Levent aktır Türk pop müziğinin 1990 yıllarında yıldızı parladı ve Topkapı müzik plak şirketi bulunuyor.

Paylaşın
Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google