3 yıl önce
3 yıl önce

11 Nisan 2021 Kanal D, Trt1, Atv, Star ve Show Tv Yayın Akışı Belli Oldu!

10 Nisan 2021 cumartesi günü televizyon ekranlarında hangi programlar olduğunu daha önce aktarmıştık Sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle hafta sonu evlerinde bulunan vatandaşlar 11 Nisan 2021 tv yayın akışını merak etmektedirler. Pazar günü reyting rekorları kıran diziler, show programları ve sinemalar izleyicilerle buluşacak. Peki yarın hangi programlar olacak?

11 Nisan Kanal D Yayın akışı belli oldu!

Kanal d pazar günü hangi diziler yayınlanacağı açıklandı. Sabah 06:30’da geniş aile tekrarı olacak. Magazin programları arasında bulunan Magazin D 09:45’te yayımlanacak. 8 Nisan tarihinde ilk kez ekranlara gelen Camdaki kız dizisinin tekrar bölümü 15:00’da yayımlanacak.

Camdaki Kız tekrarı 15:00
Kanal D Haber Hafta Sonu 18:45
Çok Güzel Hareketler 20:00

Star tv 11.04.2021 yayın akışı;

Star tv pazar yayına kışında en güzel bölüm, ah nerede sinema filmi, Tülin Şahin ile Moda, Star ana haber, Menajerimi ara, çember, Türk Müziği, benim tatlı yalanım yerli dizisi Lavinya Ünlüer ile ekranlara gelecek.

10 Nisan Pazar Trt1 yayın akışında hangi diziler var?

Böyle bitmesin, her evlilik ikinci kez şansı hakeder, Diriliş Ertuğrul dizisi, Enine boyuna, Bir zamanlar Kıbrıs, Tozkoparan İskender, TRT1 ana haber bülteni, Teşkilat dizisi, 3’te 3 programı pazar günü tamamlanacak.

Show tv’de bu pazar hangi programlar olacak?

Pazar günün en çok sevilen programları show tv’de olacak. Bir şansım olsa, Pazar sürprizi, selvi boylum al yazmalım, Karaoğlan geliyor. Arıza dizisi final bölümü ile Ninja Kaplumbağalar gölgenin içinden ekranlarda olacak.

Atv’de bugün ve yarın neler olacak?

Atv’de 11/04/2021 tarihli yayınlanacak programlar arasında Nihat Hatioğlu ile Kur’an ve Sünnet, dizi tv, Eşkiya dünyaya hükümdar olmaz, maraşlı, hercai dizisi, kardeşim benim 2 yerli sineması, Kırgın çiçekler dizisi ile bir zamanlar çukurova dizileri olacak.

Annelik Blog

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google