3 yıl önce
3 yıl önce

Vav Tv Kimin? Frekansı Nedir? Canlı Yayını İzle! Genel Müdürü Açıkladı!

Televizyon ekranlarının yeni kültür ve sanat programı Vav tv canlı yayını hayatına başlıyor. Bir çok okuyucumuz mesaj atarak vav tv ne zaman yayına başlayacak sorunu yöneltmekteler. Ayrıca Ramazan günlerine sayılı günler kala açıklanan müjdeli haberin detaylarını Vav Tv Genel Yayın Müdürü olan Abdulhalik Çimen anlattı.

Vav Tv Kimin?

Vav Tv yayınlarında ramazan ayının ilk gününde yani 12 Nisan 2021 tarihinde başlayacak. Kültür sanat eksenli, dini sohbetler, kur’an-ı Kerim yayınları belgesel yayınları olacak. Yeni televizyon kanalında bu alanda deneyimli uzman kişilerden oluşturuldu. Moderatör ekiminde Hikmet Öztürk olacak. Görsel Müdürü ise Murat Aktaş oldu. Vav tv kimin sorusunun cevabı da belli oldu. Turkuaz Medya Grubuna ait olarak yayın yapacak.

Ayrıca televizyon kanal stüdyosunda Ayasofya konsepti olarak tasarlandığı açıklandı. 24 saat canlı yayın yapacak. 12 Nisan tarihinde saat 06:00’dan itibaren canlı yayınlar başlayacak. Televizyon üzerinden izleyecek olan izleyicilerin merak ettiği bir konu da Vav tv frekansları nedir?

Vav Tv canlı izle!

Kanalın sloganı gerçek bilgi doğru yorum olacak. Logosunda ise 5 adet vav harfinin bir yıldız etrafında çevrilmesiyle oluşturuldu. Vav tv nasıl izlenir ve nereden izleyebilirim frekansı nedir sorularının cevapları da belli oldu. Türksat 4A frekans 11999 mHz polarizasyon Dikey sembol oranı 11.666 Mbaud Fec 3/4 olarak ayarlamanız durumunda kanalı izleyebilirsiniz. Dijitürkten 67. kanal, D-smarttan 55. kanal, Tivibu üzerinden 56. kanal, Tv+ üzerinden ise 43 kablo tvden 45 Vodafone tv üzerinden ise 65. kanalı açarak izlemeye başlayabilirsiniz.

Vav tv çalışanları genel yayın yönetmeni ismi nedir? Abdulhalik Çimen Genel yayın yönetmeni, görsel müdürü Murat Aktaş, yayın Müdürü ise Mecit Oyar oldu. Yayın yapacak ekran yüzlerinden birisi Prof. Dr. Ekrem Demirli olacak. Tasarım işlerinde Ersin Tunçay görev yaptı. Nihat Hatipoğlu’da programı yapacağı açıklandı. Mim Kemal Öke, Recep Şentürk, İsmail GÜleç, Kerim Buladı, Tahsin Görgün, Necdet Subaşı, Zekeriya Güler, Ali Rıza Temel, Hüseyin Kayapınar açıklanan bazı isimler arasında olacak.

Annelik Blog

Paylaşın

Yorumlar (1 Yorum)

 • PROF.DR.BAYRAM YÜKSEL

  28 Ekim 2023 - 13:05

  Sayın Baylar; DrAli Ersbaş, Said Erkan; Abdülhaliy Çimen…. Siz den aşağıdaki hususlarda beni bilgilendirmeniz irica ediyorum:

  1.- adresini gödecveğniz yayın sizin deklare ettiğiniz prensiplerinize uyuyor mu? Açıklar mısınız Lutfen

  2.- 1770 lerden itibaren araplar devamleolanakoslamnılya isyan etmişlerdir. Bu tarihlerin başında bir arap lideri 3. Selime

  MÜSLÜMEN OL BEHEY KAFİR DİYE MEKTUP YAZMIŞTIR.

  3. Dedem 7 sene yemende askerlek yapmış ve arap isyancılar ile dövüşmüşltür.
  4. mekkeoeki ECYAD kalesi Mekkeyi basmaya gelen arap haldutlara karşı yapılmıştıh
  5.Mekke Emiri Şerif Hüseyin İngilizlerle bir olup Osmanlıya karşı harbetimşitr. Sonra da uvcunu yalamıştır.

  Bütün bunlar tanrihi hakikat iken TV yayınının altında ARAPLARIN OSMANLIYA İHANETi YALANI diye devamla alt yızı halihdeki ibareyi nasıl açıklarıız . Merak ediyorum. Bana buhusda bilgi v erir mmisiniz? Zahmet olmazsa. Hoşca kalını..

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google