4 hafta önce
4 hafta önce

Vav Tv Kimin? Frekansı Nedir? Canlı Yayını İzle! Genel Müdürü Açıkladı!

Televizyon ekranlarının yeni kültür ve sanat programı Vav tv canlı yayını hayatına başlıyor. Bir çok okuyucumuz mesaj atarak vav tv ne zaman yayına başlayacak sorunu yöneltmekteler. Ayrıca Ramazan günlerine sayılı günler kala açıklanan müjdeli haberin detaylarını Vav Tv Genel Yayın Müdürü olan Abdulhalik Çimen anlattı.

Vav Tv Kimin?

Vav Tv yayınlarında ramazan ayının ilk gününde yani 12 Nisan 2021 tarihinde başlayacak. Kültür sanat eksenli, dini sohbetler, kur’an-ı Kerim yayınları belgesel yayınları olacak. Yeni televizyon kanalında bu alanda deneyimli uzman kişilerden oluşturuldu. Moderatör ekiminde Hikmet Öztürk olacak. Görsel Müdürü ise Murat Aktaş oldu. Vav tv kimin sorusunun cevabı da belli oldu. Turkuaz Medya Grubuna ait olarak yayın yapacak.

Ayrıca televizyon kanal stüdyosunda Ayasofya konsepti olarak tasarlandığı açıklandı. 24 saat canlı yayın yapacak. 12 Nisan tarihinde saat 06:00’dan itibaren canlı yayınlar başlayacak. Televizyon üzerinden izleyecek olan izleyicilerin merak ettiği bir konu da Vav tv frekansları nedir?

Vav Tv canlı izle!

Kanalın sloganı gerçek bilgi doğru yorum olacak. Logosunda ise 5 adet vav harfinin bir yıldız etrafında çevrilmesiyle oluşturuldu. Vav tv nasıl izlenir ve nereden izleyebilirim frekansı nedir sorularının cevapları da belli oldu. Türksat 4A frekans 11999 mHz polarizasyon Dikey sembol oranı 11.666 Mbaud Fec 3/4 olarak ayarlamanız durumunda kanalı izleyebilirsiniz. Dijitürkten 67. kanal, D-smarttan 55. kanal, Tivibu üzerinden 56. kanal, Tv+ üzerinden ise 43 kablo tvden 45 Vodafone tv üzerinden ise 65. kanalı açarak izlemeye başlayabilirsiniz.

Vav tv çalışanları genel yayın yönetmeni ismi nedir? Abdulhalik Çimen Genel yayın yönetmeni, görsel müdürü Murat Aktaş, yayın Müdürü ise Mecit Oyar oldu. Yayın yapacak ekran yüzlerinden birisi Prof. Dr. Ekrem Demirli olacak. Tasarım işlerinde Ersin Tunçay görev yaptı. Nihat Hatipoğlu’da programı yapacağı açıklandı. Mim Kemal Öke, Recep Şentürk, İsmail GÜleç, Kerim Buladı, Tahsin Görgün, Necdet Subaşı, Zekeriya Güler, Ali Rıza Temel, Hüseyin Kayapınar açıklanan bazı isimler arasında olacak.

Annelik Blog

Paylaşın

Gizlilik Politikası  İletişim  Kullanım Şartları

We Google