3 hafta önce
3 hafta önce

Ece Ronay ve Tefo Baba Yorgun Şarkı Sözleri Damgasını Vurdu! Tefo Kimdir?

YouTube Trend sıralamasında kısa sürede ilk sıraya yerleşen Ece Ronay ve Tefe baba yorgun şarkı sözleri tekli çalışması izleyenleri tarafından beğenildi. Tüm dijital müzik marketlerinde de yayımlanarak dinleyicilerin beğenisine sunulan tekli çalışmanın detayları şu şekilde; Şarkı sözlerinin sahibi olan Tefo’nun hesabı üzerinden Ece bir açıklama yaptı.

Söz ve müzik Tefe, Renk Oğuz Birgöle, Emirhan Gündüz, Işık şefi Uğur Karaca, Görüntü yönetmeni ise Yusuf Can Güneş oldu, Kayıt ise Dijital Meydan tarafından yapıldı.

Arkadaşlar ben Ece, bu hesap şarkının sahibi aynı zamanda yakın arkadaşım tefonun hesabı.. Yorumlarınız, likelarınız bizim için çok önemli. Kişi başı 20 yorum atsanız YouTube’yi birbirine katarız bu gece birbirinizin yorumlarını da beğenmeniz bizi trendlerde üst sıralara taşıyacak önemli bir etken. Beni bugüne getirdiğiniz için desteği olan herkese sonsuz teşekkür ederim. Sanatçı değilim ben kendi adıma söyleyeyim şarkıcıyım, fenomenim. Bu yüzden tabii ki eksiklerim olabilir, eksiklerimi saklamayın bana söyleyin ki bir diğer işim daha başarılı olsun. Yorumlarınızda varsa eksiklerimi Yoksa da sevginizi belirtirseniz çok mutlu olurum. İnstagram hesaplarımız @eceronayofficial Bizi Instagram’dan takip ederek mutlu ederseniz çok sevinirim. Destek olan olmayan herkese çok teşekkür ederim zaman ayırdığınz için sizi çok seviyorum.

Baba yorgun şarkı sözleri

Bile bile çıktığımız yerlerden biz derde,
Düşünüyoruz ama biz çıkış yolu nerde,
Zerresini bulmadığım mutluluktu neyse,
Dert dert bizi bırak yetmedi mi sence,
Yak yık yürü yolu tek tek,
Sırtımız hep yara dolu inan yok hiç sevmek,
Karnımız tok gönlümüz aç hayatımız renk renk,
Hayatın kuralı budur yaşıycaksın hep yek,
Piyasada hızım 300 vın,
Çalıyor beynimde son ses bass,
Neler nelermi gördük geç,
Eskiye dair olan herşeyi gömdük.

***

Valla gider alayına aynen,
Pozu verdim kameralara izle,
Konuştukça açıyorum yara sizde,
Görmedin böylesini izle,
Çiz çiz resmimi,
Neydi isminiz,
Karala karala tabi bitti devriniz,
Biliyon her tarafta var şeklimiz,
Ece piyasada sizin yan etkiniz,
Yolunuza çıkar bin bir yılan,
Hepsi aynı telden çalan,
Söyle var mı engel olan,
Eser bi rüzgar olur yalan.

Baba yorgun nakarat sözleri;

Yürüdüm yolları baba yorgun.
Hayaldi yaşadık yedik burgun.
Yaptığım her hareket olay oldu.
Baba yorgun.

Ece Ronay Kimdir? 

Kendini fenomen olarak ifade eden Ece şarkı videosunun altına yorum yazarak destek istedi. Ronay’ın daha önce de çıkartılmış pek çok şarkısı bulunuyor ve hayatı ile ilgili detayları linkte sunuyoruz. Ece Ronay’ın yaşı, eğitimi ve hayatı için tıklayın.

Tefo Kimdir?

Sahne ismi Tefo olarak bilinen şarkıcı Tefonun gerçek adı nedir? Kaç yaşındadır ve daha önce çıkarttığı müzikler nelerdir merak edilmektedir. Buna dair detayları aktarmaya devam edeceğiz. Bizi takip etmeye devam ediniz.

Annelik Blog

Paylaşın

Gizlilik Politikası  İletişim  Kullanım Şartları

We Google