3 sene önce
3 sene önce

Didem Arslan Yılmazla Vazgeçme Sahte Gelin Yüzleşmesi 28 Ocak!

Show TV ekranlarında Gündüz kuşağı programlarından, Didem Arslan Yılmaz’la vazgeçme programı yeni bir dosyayı daha ele aldı. Son Günlerin en çok konuşulan bölümlerini bir tanesi de Şengül Demirtaş’ın dolandırıcılık ile ilgili yargılama dosyasının ortaya koymasının ardından Yüksel’in stüdyoyu terk etmesi oldu.

28 Ocak 2021 Perşembe günü ekranlara gelen bölümde sahte gelin yüzleşmesini de yaşanan büyük gerginlik Kon edildi başlıklardan bir tanesi Melisa’yı sahte gelin olmaya kim zorladı? Yüksel’in canlı yayında anlattıkları neler oldu. Türkiye’nin gündemine bir anda oturan sahte gelin olayında iki yeni gözaltı kararı bulmuyor Artvin ilinde Nehir Naz hakim karşısına çıkarıldı ifade edildi.

Tokat ilinde bir damat adayına Serkan tarafından dolandırıldı mı sorusu gündeme geldi. Bu olayda 30.000 TL alındığı iddia ediliyor. Arıca Melisa’nın annesine gönderdiği görüntülerde Show TV ekranlarında izleyiciyle buluştu. Nehir Naz’ın ilk İşi olduğu iddia edilerek dolandırmaya gitti damada aşık olduğu ekranlara yansımıştı.

Serkan yazışmalarında ki şok detaylar Erzincanlı damat Serkan Yüzleşme sinden inanılmaz dakikalar. Sahte Erzincan Damat adayının çayına uyku ilacı kalktı mı sorusu gündeme geldi. Ayrıca sahte gelinlerden mağdurlara verdiği nasihatlar programda yansıyan bazı dipnotlar olarak aktarabiliriz.

Sahte Gelin olayın da birçok mağaza bulunuyor. Nehir Naz’ın bu dolandırıcı itiraf etmesinin ardından nasıl sahte olduğunu takma isminin Hülya hanımın kendisine verdiğini ifade etti. Emirhan Yalova savcılığı tarafından gözaltına alındı. Sahte gelin çetesi nasıl çalıştığı Emrah’ın bu olaydaki bağlantıları programda izleyiciyle buluştu.

Didem Arslan Yılmaz; haritasını açıklamak istiyorum demiş ve ortaya çıkan harita herkesi şok etmişti. Türkiye genelinde pek çok ilde mağdurların olduğu iddiası ortaya çıktı.

Paylaşın
Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google