9 ay önce
9 ay önce

Amazon Prime 2 Ay Ücretsiz! 9 Hediye League of Legends Kostümü Hediye!

Ücretsiz amazon Prime 2 aylık hesabını kampanyası ile League of Legends kostümü verecek. Prime Gaming kampanyasına dair detayları annelik blog sayfası olarak aktarıyoruz.

Kampanyada Master Card kredi kartı logosu sahip olan Amazon Prime kullanıcılarının 2 ay ücretsiz kullanım sunacağını duyurdu. Ayrıca yeni bir müjde de sadece masa kart kullanıcısı olanlara değil bu karta sahip olmayanları içinde 1 ay ücretsiz Amazon Prime Kullanıma sunulacak.

2 Ay Ücretsiz Amozon Prime Üyeliği nasıl Olunur?

Oyuncular özel olarak sunulacak avantajlı kampanyalardan bir tanesi de Amazon Prime’den geldi. 29 Mart 2021 tarihine kadar 9 tane gizemli dış görünüş Partisi dağıtımı yapılacak bu kampanyadan faydalanmak isteyenler hemen şimdi Amazon Prime üye olmaları halinde 9 adet League of Legends şampiyonası’nda ay kostümler dağıtılacak bu kostümleri nasıl alınacak da belli oldu.

Öncelikle Amazon resmi internet sitesi üzerinde yer alan linke tıklamaları gerekli olacak ve 15 Ocak ile 15 Mart ayları arasında ilk kez üye olacaklar bu kampanyadan faydalanabilecekler. Kredi kartı ile 15 Mart 2020 telleri ne kadar ilk kez üye olanlar birinci ay 30 gün deneme sürümden faydalanabilecekler. İkinci ayın ücreti de master kart ya da mahsur logolu kredi kartı bankanızdan iade olacaktır.

İkinci ay kredi kartı ücret iade tarihleri belli oldu!

Kredi kartlarının iade süreçler şekil açıklandı 15 ile 28 Ocak tarihleri arasında 30 gün deneme süresinin ilk ücreti yansıtma tarihi 28 Şubat’a kadar olacak. Kredi kartına iade tarihi sebebiyle 5 Mart aile arasında olacaktır.

29 Ocak ile 1 Mart tarihleri arasında kayıt olanlar 30 günlük deneme sürelerinin ilk ücret yansıma Tarihi 1 ile 31 Mart’ta olup Kredi kartına iade tarih ise 1 ile 7 Nisan 2020 tarihleri arasında gerçekleştirecek.

2 ile 15 Mart tarihleri arasında kayıt olan kullanıcılar için ilk ücreti yansıma Tarihi 1 ile 15 Nisan ve kartına iade tarih ise 1 ile 7 Mayıs 2020 tarihleri arasında olacaktır.

Kimler Amazon Prime 2 ay hediye kampanyasının faydalanamazlar?

Türkiye ya da başka bir ülkede Amazon Prime üye olanlar bu kampanyadan faydalanacaklar. Mastercart logolu bireysel banka ve kredi kartı olmayanlar faydalanamazlar. Finansbank, Garanti Bank, Fibabank, Denizbank, Akbank, Kuveyt Türk, Katılım Bankası VakıfBank ve HSBC bankalarının logoda kredi kartları için de geçerli olacak. iki Ajansı ücret 7,90 TL olacak. 15 gün içerisinde iade olacak. Kampanyada sadece bir kez faydalanacak. Birden fazla faydalanmak isteyenler için uygun bir kampanya değildir.

Paylaşın
Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google