9 ay önce
9 ay önce

Mehmet Sinan Tara Nereli, Kaç Yaşında Firmasının İsmi Nedir?

2019 yılının vergi rekortmenleri belli oldu. Merak edilen konulardan bir tanesi olan 2019 vergi rekortmeni kimdir? Bu konuya ilişkin Gelin son dakika açıklamasına göre ismini açıklamasını istemediği için Listenin 1. Sırada yer alan rekortmenin kim olduğu bilinmiyor.

Listenin ikinci sırasında ise 70 milyon 510 bin lira ile yer alan Mehmet Sinan Tara bulunuyor. Kurumlar Vergisi ve yıllık gelir vergisi rekortmeni olan tara nerelidir Kaç yaşındadır firmasının ismi nedir?  Baba ismi Shark anne ismi ise Lale olan rekortmeni Enka Şirketler Grubu yönetim kurulu başkanı olduğu açıklandı. Enka Holding kurucusu olan babası Şarık Tara’nın üç çocuğu bulmaktadır.

Tara İstanbul doğumludur. Doğum yılı ise 1958 olarak açıklanmıştır. Leyla Tara ve Zeynep Tara isimlerinde iki kız kardeşi vardır Mehmet Sinan Tara, Alman Lisesi mezunu olup İsviçre’de üniversite eğitimini tamamladı. 1980 yılında tamamlanan eğitim ardından 1983 yılında işletme dalında yüksek lisans eğitimi yapmıştır.

Gelir vergisinde ilk sıradaki ismi açıklanmazken iki sıra Mehmet semt Tara olup, üçüncü sırada Rahmi Koç 4 sırada Erman Ilıcak, 5. sırada Ömer Koç Gönen Gürkaynak listede devam eden kişiler arasındadır.

Etiketler :
Paylaşın
Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google