2 sene önce
2 sene önce

17. Yüzyıl Batı Rumeli Türkçesi Ağızları & Yaşayan Türkiye Türkçesi Ağızlarının Tarihi Dönemlerini Belirleyebilmek İçin Bir Yöntem Denemesi Örneği

17. Yüzyıl Batı Rumeli Türkçesi Ağızları & Yaşayan Türkiye Türkçesi Ağızlarının Tarihi Dönemlerini Belirleyebilmek İçin Bir Yöntem Denemesi Örneği pdf okumanın tam zamanı. Kerime Üstünova tarafından kaleme alınan ve TÜRK DİL KURUMU YAYINLARI türünde yayınlanan 17. Yüzyıl Batı Rumeli Türkçesi Ağızları & Yaşayan Türkiye Türkçesi Ağızlarının Tarihi Dönemlerini Belirleyebilmek İçin Bir Yöntem Denemesi Örneği pdf indirmek için butonları kullanın. Sizlere Diğer Kitaplar türünde, Kağıt yılında basılan ve 160 sayfa sayısına sahip olan kitabı sunduk.

17. Yüzyıl Batı Rumeli Türkçesi Ağızları & Yaşayan Türkiye Türkçesi Ağızlarının Tarihi Dönemlerini Belirleyebilmek İçin Bir Yöntem Denemesi Örneği bedava okumak için öncelikle yukarıdaki indirme butonlarına tıklayın. Ardından 6053650294 ISBN numarasına sahip olan içeriğe gidin ve hemen okuyun. Kerime Üstünova ‘un harika Diğer Kitaplar türündeki eseri TÜRK DİL KURUMU YAYINLARI yayınevi ile yayınlandı. Şu anki baskı numarası ise 1. Baskı. Kağıt yılında yayınlanan 17. Yüzyıl Batı Rumeli Türkçesi Ağızları & Yaşayan Türkiye Türkçesi Ağızlarının Tarihi Dönemlerini Belirleyebilmek İçin Bir Yöntem Denemesi Örneği için tek yapmanız gereken butonları kullanmak.

Kerime Üstünova ‘ın diğer eserleri için sitemizi kullanabilirsiniz. Şu an 17. Yüzyıl Batı Rumeli Türkçesi Ağızları & Yaşayan Türkiye Türkçesi Ağızlarının Tarihi Dönemlerini Belirleyebilmek İçin Bir Yöntem Denemesi Örneği pdf sayfasındasınız.  Diğer Kitaplar kategorisinde yayınladığımız eser 160 sayfa numarasında. Kıyaslarken dikkat edin. Aşağıda eser ile ilgili indirme butonları ve detayları mevcut.

  • ISBN: 6053650294
  • Kitap Adı: 17. Yüzyıl Batı Rumeli Türkçesi Ağızları & Yaşayan Türkiye Türkçesi Ağızlarının Tarihi Dönemlerini Belirleyebilmek İçin Bir Yöntem Denemesi Örneği
  • Kategori: Diğer Kitaplar
  • Yazar: Kerime Üstünova
  • Yayın Evi: TÜRK DİL KURUMU YAYINLARI
  • Basım Yılı: Kağıt
  • Sayfa Sayısı: 160
  • Baskı No: 1. Baskı

17. Yüzyıl Batı Rumeli Türkçesi Ağızları & Yaşayan Türkiye Türkçesi Ağızlarının Tarihi Dönemlerini Belirleyebilmek İçin Bir Yöntem Denemesi Örneği dışındaki tüm PDF indirme işlemleriniz için sitemizi kullanabilirsiniz.

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google