2 sene önce
2 sene önce

Yalana, Talana ve Dalan’a Karşıyım Diyen Bir Bürokratın Anıları

Yalana, Talana ve Dalan’a Karşıyım Diyen Bir Bürokratın Anıları kitabı pdf indirmek için geldiniz. Sizlere Deniz Öztürk ‘ın yazdığı ve CİNİUS YAYINLARI ‘ın yayınladığı 157 sayfalık 6051276373 ISBN numarasına sahip Yalana, Talana ve Dalan’a Karşıyım Diyen Bir Bürokratın Anıları pdf eseri hakkında pdf paylaşımı yaptık. 2016-05-24 yılında yayınlanan Yalana, Talana ve Dalan’a Karşıyım Diyen Bir Bürokratın Anıları , 1. Baskı ve Anı (Hatırat) kategorisinde yer almaktadır.


Yalana, Talana ve Dalan’a Karşıyım Diyen Bir Bürokratın Anıları Yazarı Kimdir?

Yukarıda 6051276373 numaralı kitabın pdf linki mevcuttur. Fakat Yalana, Talana ve Dalan’a Karşıyım Diyen Bir Bürokratın Anıları yazarı kimdir? sorusuna cevap olarak Deniz Öztürk vermekteyiz. Bu alanda pek çok eseri bulunan Deniz Öztürk kitabın yazarıdır.

Yalana, Talana ve Dalan’a Karşıyım Diyen Bir Bürokratın Anıları Pdf İndir

Ücretsiz olarak Yalana, Talana ve Dalan’a Karşıyım Diyen Bir Bürokratın Anıları pdf indirmek için içerikteki butonları kullanmanız yeterli. CİNİUS YAYINLARI yayın evi tarafından yayınlanan, 2016-05-24 yılında piyasaya sürülen ve 157 sayfalık esere butonlardan ulaşın.

Anı (Hatırat) kategorisinde yer alırken Yalana, Talana ve Dalan’a Karşıyım Diyen Bir Bürokratın Anıları epub indirmek için de aynı butonları kullanabilirsiniz. 2016-05-24 yılı ilgili kitabın basım yılıdır ve 1. Baskı ‘dır. Ayrıca 6051276373 eserin isbn numarasıdır.

Kitap Detayları:

  • Kitap Adı: Yalana, Talana ve Dalan’a Karşıyım Diyen Bir Bürokratın Anıları
  • ISBN: 6051276373
  • Yazar: Deniz Öztürk
  • Kategori: Anı (Hatırat)
  • Yayın Evi: CİNİUS YAYINLARI
  • Basım Yılı: 2016-05-24
  • Sayfa Sayısı: 157
  • Baskı No: 1. Baskı

Yalana, Talana ve Dalan’a Karşıyım Diyen Bir Bürokratın Anıları pdf indir, Yalana, Talana ve Dalan’a Karşıyım Diyen Bir Bürokratın Anıları ücretsiz oku, Yalana, Talana ve Dalan’a Karşıyım Diyen Bir Bürokratın Anıları epub online, Yalana, Talana ve Dalan’a Karşıyım Diyen Bir Bürokratın Anıları kitabı bedava.

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google