9 ay önce
9 ay önce

Om Sayf Kimdir? Youtube’de Neden Trend! Ümmi Seif Yardım mı İstiyor?

Om Sayf sosyal medyaya bugün çokça konuşan konulardan bir tanesi oldu. Ümmü Seif’in damgası vuran son dakika videosunun nedeni araştırılmaya başlandı.  YouTube’da 5 milyondan fazla takipçisi bulunan Om Sayf,  kanalda çekmiş olduğu son video ile trend listesine girdi. Çoğu kullanıcı YouTube’un trendler sekmesinde birinci sırada bulunan Om Sayf, yani Ümmü seif ismindeki youtuber’ın videosunun ne anlam taşıdığını sorgulamaya başladı.

En çok sorulan sorulardan bir tanesi Om sayf kimdir neden video Trend listesinde 1. Sırada ve Ümmü seif gerçekten yardım istiyor gibi sorular olmuştur. Annelik blog sayfası olarak okuyucularımızın Bu soruların cevabını paylaşmak üzere bu haberimizde yer veriyoruz.

Kimdir?

Ümmü Seif kimdir? Yaşı 25 olan Sayf, Çekmiş olduğu videoların ağırlıklı olarak Pubg Mobil üzerine olduğu görülmektedir. Abone sayfası ise 5 Milyon civarında bulunmaktadır.

Yardım mı istiyor?

Ümmü seyif’in son videosunda Türkçe olarak anlatmak gerekirse artık çocuklarına vakit ayırmak istediğini ifade ederek YouTube kanalını bırakmak istediğini açılıyor. Çok kısa bir video paylaşan sayfanın son 30 saniyelik bölümde dikkat çeken bir el işareti yapmalı yapması üzerine takipçileri tarafından acaba sayfa yardım mı istiyor sorulara sorulmaya başlandı. Sayf, videonun son bölümünde ağır hareketlerle baş parmağını kapatması, gözleri ile etrafa bakınması bu algıyı oluşmasına neden olmaktadır.

Annelik Blog

Paylaşın
Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google