2 sene önce
2 sene önce

İvriz’den Cumhuriyet’in Başkentine Bir Köy Enstitülünün Anıları

İvriz’den Cumhuriyet’in Başkentine Bir Köy Enstitülünün Anıları kitabı pdf indirmek için geldiniz. Sizlere Fatih Bayhan ‘ın yazdığı ve TÜRKİYE İŞ BANKASI KÜLTÜR YAYINLARI ‘ın yayınladığı 336 sayfalık 6052954690 ISBN numarasına sahip İvriz’den Cumhuriyet’in Başkentine Bir Köy Enstitülünün Anıları pdf eseri hakkında pdf paylaşımı yaptık. 2015-05-22 yılında yayınlanan İvriz’den Cumhuriyet’in Başkentine Bir Köy Enstitülünün Anıları , 2. Baskı ve Anı (Hatırat) kategorisinde yer almaktadır.


İvriz’den Cumhuriyet’in Başkentine Bir Köy Enstitülünün Anıları Yazarı Kimdir?

Yukarıda 6052954690 numaralı kitabın pdf linki mevcuttur. Fakat İvriz’den Cumhuriyet’in Başkentine Bir Köy Enstitülünün Anıları yazarı kimdir? sorusuna cevap olarak Fatih Bayhan vermekteyiz. Bu alanda pek çok eseri bulunan Fatih Bayhan kitabın yazarıdır.

İvriz’den Cumhuriyet’in Başkentine Bir Köy Enstitülünün Anıları Pdf İndir

Ücretsiz olarak İvriz’den Cumhuriyet’in Başkentine Bir Köy Enstitülünün Anıları pdf indirmek için içerikteki butonları kullanmanız yeterli. TÜRKİYE İŞ BANKASI KÜLTÜR YAYINLARI yayın evi tarafından yayınlanan, 2015-05-22 yılında piyasaya sürülen ve 336 sayfalık esere butonlardan ulaşın.

Anı (Hatırat) kategorisinde yer alırken İvriz’den Cumhuriyet’in Başkentine Bir Köy Enstitülünün Anıları epub indirmek için de aynı butonları kullanabilirsiniz. 2015-05-22 yılı ilgili kitabın basım yılıdır ve 2. Baskı ‘dır. Ayrıca 6052954690 eserin isbn numarasıdır.

Kitap Detayları:

  • Kitap Adı: İvriz’den Cumhuriyet’in Başkentine Bir Köy Enstitülünün Anıları
  • ISBN: 6052954690
  • Yazar: Fatih Bayhan
  • Kategori: Anı (Hatırat)
  • Yayın Evi: TÜRKİYE İŞ BANKASI KÜLTÜR YAYINLARI
  • Basım Yılı: 2015-05-22
  • Sayfa Sayısı: 336
  • Baskı No: 2. Baskı

İvriz’den Cumhuriyet’in Başkentine Bir Köy Enstitülünün Anıları pdf indir, İvriz’den Cumhuriyet’in Başkentine Bir Köy Enstitülünün Anıları ücretsiz oku, İvriz’den Cumhuriyet’in Başkentine Bir Köy Enstitülünün Anıları epub online, İvriz’den Cumhuriyet’in Başkentine Bir Köy Enstitülünün Anıları kitabı bedava.

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google