2 sene önce
2 sene önce

İhtilaller, Darbeler Arasında Gazetecilik ve Kitapçılık Anılarım

İhtilaller, Darbeler Arasında Gazetecilik ve Kitapçılık Anılarım kitabı pdf indirmek için geldiniz. Sizlere Yalçın Toker ‘ın yazdığı ve TOKER YAYINLARI ‘ın yayınladığı 301 sayfalık 9754481631 ISBN numarasına sahip İhtilaller, Darbeler Arasında Gazetecilik ve Kitapçılık Anılarım pdf eseri hakkında pdf paylaşımı yaptık. 2016-04-11 yılında yayınlanan İhtilaller, Darbeler Arasında Gazetecilik ve Kitapçılık Anılarım , 1. Baskı ve Anı (Hatırat) kategorisinde yer almaktadır.


İhtilaller, Darbeler Arasında Gazetecilik ve Kitapçılık Anılarım Yazarı Kimdir?

Yukarıda 9754481631 numaralı kitabın pdf linki mevcuttur. Fakat İhtilaller, Darbeler Arasında Gazetecilik ve Kitapçılık Anılarım yazarı kimdir? sorusuna cevap olarak Yalçın Toker vermekteyiz. Bu alanda pek çok eseri bulunan Yalçın Toker kitabın yazarıdır.

İhtilaller, Darbeler Arasında Gazetecilik ve Kitapçılık Anılarım Pdf İndir

Ücretsiz olarak İhtilaller, Darbeler Arasında Gazetecilik ve Kitapçılık Anılarım pdf indirmek için içerikteki butonları kullanmanız yeterli. TOKER YAYINLARI yayın evi tarafından yayınlanan, 2016-04-11 yılında piyasaya sürülen ve 301 sayfalık esere butonlardan ulaşın.

Anı (Hatırat) kategorisinde yer alırken İhtilaller, Darbeler Arasında Gazetecilik ve Kitapçılık Anılarım epub indirmek için de aynı butonları kullanabilirsiniz. 2016-04-11 yılı ilgili kitabın basım yılıdır ve 1. Baskı ‘dır. Ayrıca 9754481631 eserin isbn numarasıdır.

Kitap Detayları:

  • Kitap Adı: İhtilaller, Darbeler Arasında Gazetecilik ve Kitapçılık Anılarım
  • ISBN: 9754481631
  • Yazar: Yalçın Toker
  • Kategori: Anı (Hatırat)
  • Yayın Evi: TOKER YAYINLARI
  • Basım Yılı: 2016-04-11
  • Sayfa Sayısı: 301
  • Baskı No: 1. Baskı

İhtilaller, Darbeler Arasında Gazetecilik ve Kitapçılık Anılarım pdf indir, İhtilaller, Darbeler Arasında Gazetecilik ve Kitapçılık Anılarım ücretsiz oku, İhtilaller, Darbeler Arasında Gazetecilik ve Kitapçılık Anılarım epub online, İhtilaller, Darbeler Arasında Gazetecilik ve Kitapçılık Anılarım kitabı bedava.

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google