1 sene önce
1 sene önce

Çankırılı Hoca & Cumhuriyet’in Öteki İnsanları Bir Köy İmamının Hayatı

Çankırılı Hoca & Cumhuriyet’in Öteki İnsanları Bir Köy İmamının Hayatı kitabı pdf indirmek için geldiniz. Sizlere Aslı Bastıyalı ‘ın yazdığı ve ELİPS KİTAP ‘ın yayınladığı 231 sayfalık 6051212593 ISBN numarasına sahip Çankırılı Hoca & Cumhuriyet’in Öteki İnsanları Bir Köy İmamının Hayatı pdf eseri hakkında pdf paylaşımı yaptık. 2018-06-30 yılında yayınlanan Çankırılı Hoca & Cumhuriyet’in Öteki İnsanları Bir Köy İmamının Hayatı , 1. Baskı ve Anı (Hatırat) kategorisinde yer almaktadır.


Çankırılı Hoca & Cumhuriyet’in Öteki İnsanları Bir Köy İmamının Hayatı Yazarı Kimdir?

Yukarıda 6051212593 numaralı kitabın pdf linki mevcuttur. Fakat Çankırılı Hoca & Cumhuriyet’in Öteki İnsanları Bir Köy İmamının Hayatı yazarı kimdir? sorusuna cevap olarak Aslı Bastıyalı vermekteyiz. Bu alanda pek çok eseri bulunan Aslı Bastıyalı kitabın yazarıdır.

Çankırılı Hoca & Cumhuriyet’in Öteki İnsanları Bir Köy İmamının Hayatı Pdf İndir

Ücretsiz olarak Çankırılı Hoca & Cumhuriyet’in Öteki İnsanları Bir Köy İmamının Hayatı pdf indirmek için içerikteki butonları kullanmanız yeterli. ELİPS KİTAP yayın evi tarafından yayınlanan, 2018-06-30 yılında piyasaya sürülen ve 231 sayfalık esere butonlardan ulaşın.

Anı (Hatırat) kategorisinde yer alırken Çankırılı Hoca & Cumhuriyet’in Öteki İnsanları Bir Köy İmamının Hayatı epub indirmek için de aynı butonları kullanabilirsiniz. 2018-06-30 yılı ilgili kitabın basım yılıdır ve 1. Baskı ‘dır. Ayrıca 6051212593 eserin isbn numarasıdır.

Kitap Detayları:

  • Kitap Adı: Çankırılı Hoca & Cumhuriyet’in Öteki İnsanları Bir Köy İmamının Hayatı
  • ISBN: 6051212593
  • Yazar: Aslı Bastıyalı
  • Kategori: Anı (Hatırat)
  • Yayın Evi: ELİPS KİTAP
  • Basım Yılı: 2018-06-30
  • Sayfa Sayısı: 231
  • Baskı No: 1. Baskı

Çankırılı Hoca & Cumhuriyet’in Öteki İnsanları Bir Köy İmamının Hayatı pdf indir, Çankırılı Hoca & Cumhuriyet’in Öteki İnsanları Bir Köy İmamının Hayatı ücretsiz oku, Çankırılı Hoca & Cumhuriyet’in Öteki İnsanları Bir Köy İmamının Hayatı epub online, Çankırılı Hoca & Cumhuriyet’in Öteki İnsanları Bir Köy İmamının Hayatı kitabı bedava.

Paylaşın