2 sene önce
2 sene önce

Bozkırı Çiçeklendirmek & Yoksullukla Mücadele İçin Bir Kalkınma Modeli

Bozkırı Çiçeklendirmek & Yoksullukla Mücadele İçin Bir Kalkınma Modeli kitabı pdf indirmek için geldiniz. Sizlere Mustafa Öztürkçü ‘ın yazdığı ve TÜRKİYE İŞ BANKASI KÜLTÜR YAYINLARI ‘ın yayınladığı 232 sayfalık 6053326229 ISBN numarasına sahip Bozkırı Çiçeklendirmek & Yoksullukla Mücadele İçin Bir Kalkınma Modeli pdf eseri hakkında pdf paylaşımı yaptık. 2006-10-31 yılında yayınlanan Bozkırı Çiçeklendirmek & Yoksullukla Mücadele İçin Bir Kalkınma Modeli , 1. Baskı ve Anı (Hatırat) kategorisinde yer almaktadır.


Bozkırı Çiçeklendirmek & Yoksullukla Mücadele İçin Bir Kalkınma Modeli Yazarı Kimdir?

Yukarıda 6053326229 numaralı kitabın pdf linki mevcuttur. Fakat Bozkırı Çiçeklendirmek & Yoksullukla Mücadele İçin Bir Kalkınma Modeli yazarı kimdir? sorusuna cevap olarak Mustafa Öztürkçü vermekteyiz. Bu alanda pek çok eseri bulunan Mustafa Öztürkçü kitabın yazarıdır.

Bozkırı Çiçeklendirmek & Yoksullukla Mücadele İçin Bir Kalkınma Modeli Pdf İndir

Ücretsiz olarak Bozkırı Çiçeklendirmek & Yoksullukla Mücadele İçin Bir Kalkınma Modeli pdf indirmek için içerikteki butonları kullanmanız yeterli. TÜRKİYE İŞ BANKASI KÜLTÜR YAYINLARI yayın evi tarafından yayınlanan, 2006-10-31 yılında piyasaya sürülen ve 232 sayfalık esere butonlardan ulaşın.

Anı (Hatırat) kategorisinde yer alırken Bozkırı Çiçeklendirmek & Yoksullukla Mücadele İçin Bir Kalkınma Modeli epub indirmek için de aynı butonları kullanabilirsiniz. 2006-10-31 yılı ilgili kitabın basım yılıdır ve 1. Baskı ‘dır. Ayrıca 6053326229 eserin isbn numarasıdır.

Kitap Detayları:

  • Kitap Adı: Bozkırı Çiçeklendirmek & Yoksullukla Mücadele İçin Bir Kalkınma Modeli
  • ISBN: 6053326229
  • Yazar: Mustafa Öztürkçü
  • Kategori: Anı (Hatırat)
  • Yayın Evi: TÜRKİYE İŞ BANKASI KÜLTÜR YAYINLARI
  • Basım Yılı: 2006-10-31
  • Sayfa Sayısı: 232
  • Baskı No: 1. Baskı

Bozkırı Çiçeklendirmek & Yoksullukla Mücadele İçin Bir Kalkınma Modeli pdf indir, Bozkırı Çiçeklendirmek & Yoksullukla Mücadele İçin Bir Kalkınma Modeli ücretsiz oku, Bozkırı Çiçeklendirmek & Yoksullukla Mücadele İçin Bir Kalkınma Modeli epub online, Bozkırı Çiçeklendirmek & Yoksullukla Mücadele İçin Bir Kalkınma Modeli kitabı bedava.

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google