2 sene önce
2 sene önce

Artık Telgrafın Tellerine Kuşlar Konmuyor & PTT ve Türk Telekom Anıları

Artık Telgrafın Tellerine Kuşlar Konmuyor & PTT ve Türk Telekom Anıları kitabı pdf indirmek için geldiniz. Sizlere Adnan Gündüz ‘ın yazdığı ve AKIL FİKİR YAYINLARI ‘ın yayınladığı 464 sayfalık 6055283964 ISBN numarasına sahip Artık Telgrafın Tellerine Kuşlar Konmuyor & PTT ve Türk Telekom Anıları pdf eseri hakkında pdf paylaşımı yaptık. 2015-07-04 yılında yayınlanan Artık Telgrafın Tellerine Kuşlar Konmuyor & PTT ve Türk Telekom Anıları , 1. Baskı ve Anı (Hatırat) kategorisinde yer almaktadır.


Artık Telgrafın Tellerine Kuşlar Konmuyor & PTT ve Türk Telekom Anıları Yazarı Kimdir?

Yukarıda 6055283964 numaralı kitabın pdf linki mevcuttur. Fakat Artık Telgrafın Tellerine Kuşlar Konmuyor & PTT ve Türk Telekom Anıları yazarı kimdir? sorusuna cevap olarak Adnan Gündüz vermekteyiz. Bu alanda pek çok eseri bulunan Adnan Gündüz kitabın yazarıdır.

Artık Telgrafın Tellerine Kuşlar Konmuyor & PTT ve Türk Telekom Anıları Pdf İndir

Ücretsiz olarak Artık Telgrafın Tellerine Kuşlar Konmuyor & PTT ve Türk Telekom Anıları pdf indirmek için içerikteki butonları kullanmanız yeterli. AKIL FİKİR YAYINLARI yayın evi tarafından yayınlanan, 2015-07-04 yılında piyasaya sürülen ve 464 sayfalık esere butonlardan ulaşın.

Anı (Hatırat) kategorisinde yer alırken Artık Telgrafın Tellerine Kuşlar Konmuyor & PTT ve Türk Telekom Anıları epub indirmek için de aynı butonları kullanabilirsiniz. 2015-07-04 yılı ilgili kitabın basım yılıdır ve 1. Baskı ‘dır. Ayrıca 6055283964 eserin isbn numarasıdır.

Kitap Detayları:

  • Kitap Adı: Artık Telgrafın Tellerine Kuşlar Konmuyor & PTT ve Türk Telekom Anıları
  • ISBN: 6055283964
  • Yazar: Adnan Gündüz
  • Kategori: Anı (Hatırat)
  • Yayın Evi: AKIL FİKİR YAYINLARI
  • Basım Yılı: 2015-07-04
  • Sayfa Sayısı: 464
  • Baskı No: 1. Baskı

Artık Telgrafın Tellerine Kuşlar Konmuyor & PTT ve Türk Telekom Anıları pdf indir, Artık Telgrafın Tellerine Kuşlar Konmuyor & PTT ve Türk Telekom Anıları ücretsiz oku, Artık Telgrafın Tellerine Kuşlar Konmuyor & PTT ve Türk Telekom Anıları epub online, Artık Telgrafın Tellerine Kuşlar Konmuyor & PTT ve Türk Telekom Anıları kitabı bedava.

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google