3 sene önce
3 sene önce

Gençlik ve Spor Bakanlığı, Yarıyıl Tatilinde 5 Bin Kişiye Kitap Hediyesi

Gençlik ve Spor Bakanlığından yarıyıl tatiline özel 5000 ücretsiz kitap hediyesi açıklaması geldi. Bakan Mehmet Kasapoğlu yarıyıl tatiline özel olarak her hafta bir kitapla buluşturacağız açıklamasını yaparak bu hafta için seçilen 10 kitaptan birini 5000 kişiye hediye edeceğini açıkladı.

Gençlik ve Spor Bakanlığının Yayınları’ndan oluşan 5000 adet kitap hediyesi için yapılması gerekenler nedir? GSB  ücretsiz Kitap nasıl alınır? Hangi kitaplar hediye edilecek? Bakanlığın yaptığı sosyal medya üzerinden gelen paylaşıma göre tatilde okuyoruz etiketi üzerinden paylaşım yapılmasını istemiştir.

Ücretsiz kitap kampanyasına nasıl başvuru yapılacak?

En çok okunan kitaplardan yer alan seçkide Şeker Portakalı. Yerçekimli Karanfil Edip Cansever yazarlığında. Mustafa Kutlu Bu Böyledir hikayesi. Rasim Özdenören Gül Yetiştiren Adam. İbni Sina Hay bin yakzan. İki şehrin hikayesi. Refik Halit Karay’ın Memleket Hikayeleri. Moby Dick kitabı. Turgut Uyar’ın Büyük Saat kitabı. Son olarak Kuşlar Meclisi kitabı Gençlik ve Spor yayınları tarafından çıkartıldı ve bu kitapların tatilde okuyoruz etiketi üzerinden yorum yapılması üzerine seçilen 10 adet kitap üzerinden 5000 kişiye hediye gönderilecek yarıyıl tatiline özel olarak hazırlanan bu kampanyaya sosyal medya üzerinden çok fazla sayıda destek gelmiştir.

Şeker Portalı kitabına dair bazı detaylar: https://www.annelikblog.com/diger/seker-portakali-ciltsiz-pdf-indir-oku/

Gül yetiştiren adam kitabı nedir? https://www.annelikblog.com/diger/gul-yetistiren-adam-pdf-indir-oku/

İki şehrin hikayesi kitabı nedir? https://www.annelikblog.com/diger/iki-sehrin-hikayesi-karton-kapak-pdf-indir-oku/

 

 

 

 

Paylaşın
Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google