3 sene önce
3 sene önce

4 Martta A101 İndirimli Ürünlerinde Ucuz Kadınlar Günü Hediyesi!

Türkiye’nin perakende satış mağazalarından olan A101 4 mart 2021 aktüel ürün kataloğu belli oldu. Annelik Blog sayfası olarak annelerimize ve anne adaylarımıza vereceğimiz sürprizli haberi açıklıyoruz. Bu hafta bim indirimli ürünleri arasında çok fazla sayıda bakım ürünlerinden, dikiş malzemelerine, hediyelik ürünlerine kadar dop dolu olacak.

Sayfamız altına yorum olarak önümüzdeki haftalarda nelerin gelmesini istiyorsunuz yazabilirsiniz. 04/03/2021 tarihindeki a101 aktüel ürünleri arasında yer alan elektronik ürünler şu şekilde olacak;

A101 indirimli elektronik ürünler neler?

Hı-Level 43 ekran Full HD Android smart Led Tv, Uydu alıcılı LEd tv. prinha marka Bluetoth, kulaklık, tripod, Reeder 913 Blue Max 2020 cep telefonu gelecek.

A101 4 Mart ucuz beyaz eşya ürünleri;

Seg çamaşır makinesi, büro tipi boz dolabı, bulaşık makinesi, Singer dikiş makinesi, Samsun süpürge, arzum saç maşası, Arzum el blender, Arzum epilasyon aleti, polo smart sonic yüz temizleme cihazı, keyfi kahve cezve, kiwi bardaklı filtre kahve makinesi gelecek.

Dekoratif 5 raflı kitaplık, dekoratif çalışma masası, çift taraflı poşet seti, 4 basamaklı merdiven, 6 çekmeceli saklama dolabı, çift kişilik battaniye, örme masası, lüks çift kişilik yatak örtüsü, tek kişilik nevresim takımı, bayan saten takım gelecek.

a101 anneler günü hediyeleri belli oldu!

A101 kadınlar gününe özel olarak gelen ucuz ve indirimli ürünler arasında; aşılı kokulu gül, orkide saksısı, canlı çiçek şans bambusu, canlı çiçek orkide bulunuyor. Yeşilin kızı anne kitapları, çakçane pelin çocuk kitapları, oyuncak zıpzıp yayları bulunuyor.

Mutfak ürünleri neler?

Cevher düdüklü tencere seti, 3lü döküm sahan seti, döküm kek kalıbı, pasta börek ve borcam taşıma kabı, bardaklar, tepsiler, renkli bıçak setleri, desenli termos ürünleri gelmektedir.

BİM aktüel ürünleri her hafta cuma günleri gelmektedir. 26 Şubat ile 5 mart tarihleri arasında çok sayıda ucuz, a101 indirimli aktüel ürünleri gelecek.

Paylaşın

Gizlilik PolitikasıİletişimKullanım Şartları

We Google